Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet az a csomó a...

Vajon mi lehet az a csomó a szeméremajkamon/ban?

Figyelt kérdés
A csiklómhoz nagyon közel, jobb oldalon, kitapogatva érződik egy kb 1 cm széles és majdnem 2 cm hosszú duzzanat. Nyomásra fájdalmas, olyan mintha fel lenne telve valami féle folyadékkal. Jól körülhatárolható és úgymond '' mozgatható''. Nem mindig van jelen, kb 3 hónaponta jelenik meg.

2020. máj. 2. 15:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Kívülről nincs elváltozás.
2020. máj. 2. 15:27
 2/9 anonim válasza:
10%
Képet.
2020. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Bar a begyulladt faggyumirigy kemenyebbnek erzodik, mozgathato. Az magatol is elmulhat, vagy idovel kifakadhat, de nyomkodas semmit nem hasznal.

Persze amint lehet, orvos. De igy artalmatlannak tunik.

2020. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy ''kifakad'', azt hogy értsem? Van valami látszata/érzete?

Mert külsőleg tényleg nem lászik semmi. Sem duzzanat, sem elszíneződés.

2020. máj. 2. 19:45
 5/9 anonim válasza:
0%
Ezért kellene a kép, hogy megmondjam kifakadhat-e. Olyan lúzernek nézel, hogy itt gyűjtök képeket? Hát nem.
2020. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogy képet rakj fel, tele van perverz pasikkal a témakör.
2020. máj. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a figyelmeztetést! Nem is értem, hogy miért ezen az oldalon próbálkoznak ilyesmikkel.
2020. máj. 7. 02:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szőrbenövés?

Lehet, hogy a tövénél begyulladt, ahogy befele nőtt,és megtelt gennyel, és vérrel.


Nekem volt hasonló, és muszáj voltam kinyomkodni, hogy a szőrszál kifele forduljon. Fájdalmas volt, tűvel sehogy sem fakadt ki, csak ha jól megnyomtam a tövénél.

2020. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rizsaa válasza:
Lehet tudni mi volt kedves ? Ugyanez a panaszom
2023. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!