Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja vettem észre, hogy...

2 napja vettem észre, hogy van 1 borsó nagyságú csomó a belső szeméremajkamon, nem fáj nem viszket. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A hüvelybemenet mellett oldalt?

Volt már pár ilyen kérdés, ott válaszoltam is több helyen.

Nekem volt ilyen, nálam Bartholin-mirigy cisztát diagnosztizáltak. Amivel egyébként sürgősen és azonnal orvoshoz kell menni, mert pár nap alatt, akár 1-2 nap alatt egy kisebb almanagyságúra is felduzzadhat és nagyon tud fájni. Egyébként egy rövid műtéti beavatkozással tudják megszüntetni, de öntisztulásra is képes, amikor is elmúlik magától és nincs vele további teendő.

Ha most jött csak egyik napról a másikra, nem huzamosabb ideje van ott, akkor érdemes erre is gondolni.

De mindenképpen menj orvoshoz, ne várj vele!

2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Már csak azért is, mert látatlanban semmit nem lehet mondani, csak az orvos mondhat biztosat!
2013. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!