Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Válogatott úszóként...

Segítség! Válogatott úszóként tiszta narancsbőr vagyok, hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Minden nap edzés van, tehát a mozgásszegény életmód miatt nem lehet!

A táplálkozásom borzasztó, próbálok rajta javítani, egészségesen táplálkozni!

Körülbelül mennyi idő után lesz javulás? És milyen tippek vannak még?

17 éves vagyok, és a fogadd el nem megoldás számomra, nagyon zavar, hogy edzéseken kint van az úszódresszből, és mindenki másnak sima a bőre.


2020. máj. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A narancsbőrtől megváltozik a hidrodinamikai adottságod?
2020. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mielott ot vagy hatszamjegyu osszeget kiadnal csalodasra, a leghatekonyabb eszkoz az az ovalis fabol keszult kefe, amin gumi vagy fabutykok vannak. Probalok linkelni. Olajat vagy testapolot kenj magadra es korkorosen masszirozd, mig nagyon piros nem lesz. Legalabb egyszer, max ketszer naponta, pl tevezes kozben.

Tenyleg hasznal. Csodak ugyan nincsenek, de en oda-vissza lattam magamon a valtozast. Termeszetesen, ha abbahagyod, idovel csunya lesz.

Es muszaj normalisan enni. Legalabbis ne mu, agyonfeldolgozott aromakkal teli kajat.

2020. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oval massage brusht google-oztam. Lenyeg, barmelyik gyartmany jo. Idovel ha potyogni kezdenek a butykok, uj kefe kell.
2020. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csodakefe, az etkezesed en kell változtatni, ha tényleg komolyan veszed mar pár hét után látni fogod a változást
2020. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A narancsbőrt a helytelen étkezés okozza. Január óta diétázom, eltűnt a fenekemről meg a combomról is a narancsbőr. Már 1-2 hónap után látványosan kevesebb volt.
2020. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!