Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.167,5cm 70-75kg tömegű lány vagyok.. Nyárára szeretném magam "jó" formába hozni, vagyis legalább olyanra, hogy felmerjem venni a bikinit, úgy hogy nem szégyellem magam. Nagyon sok narancsbőröm van.. a csípőmön, a combom végég, és már az alsó lábszáramra is ráment.. Szeretném ezt eltüntetni.. de már nagyon "súlyos", mert már nem, hogy ilyen sárgás, már pirosas lilássá vállt. Biciklizem nap-mint nap. Olyan 2hétig tudtam tartani a "koplalást". Fogytam sikeresen 6kg-ot. De visszaszedtem ebből 3-at. Nyárára olyan, 60-65kg szeretnék lenni, narancsbőr mentesen, vagy ne ilyen sokkal. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 22. 15:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Edzed a tested.. Fuss,sportolj! Próbálj meg egészségesen táplálkozni.. Interneten keress oldalakat amik jobban kifejtik neked a narancsbőr eltüntetését! Egy a fő! Ne koplalj! A narancsbőr a hirtelen fogyástól illetve hízástól alakul ki pont ezért ne koplalj! Egyél de vigyázz a mennyiségre!
2014. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) ment a zöld pacsi.:)
2014. ápr. 22. 15:36
 3/8 anonim válasza:
0%
Fogyjál le
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

A narancsbőr betegség, vagyis betegség tünete.


Anyagcserezavar a női testben, mert össze-vissza esztek, nem edzetek normálisan.


Normálisan kellene enni, minimum paleo (minimum tej-gluténmentesen, szénhidrátszegényen) és erősítő edzések mellett nem kardiózni kellene, hanem gyógytornázni. És sok folyadékot fogyasztani, nem túlzásba vinni a gyümölcsCUKOR fogyasztást. Eleget pihenni, kerülni a gyógyszereket.

2014. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a combomon volt, de sokat tekerek meg csinaltam ilyen gugolasokat..most ugy vettem eszre jobb a helyzet sokkal.
2014. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Fordulj orvoshoz a színelváltozás miatt, annak más oka lehet. A narancsbőr kialakulhat a helytelen táplálkozástól, kevés mozgástól, kevés folyadék fogyasztástól rossz keringéstől, gyógyszerek mellékhatásaként, genetikai okok miatt stb.Megelőzhető, javítható a helyzet többek között helyes táplálkozással, sok mozgással, folyadék fogyasztással, masszázzsal, hideg-meleg váltózuhannyal, a keringé sjavításával stb.A különféle narancsbőr kezelési technikákkal lehet találkozni. Az ismeretségi körömben nagyon bevált pl a tekercselés, mellyel már egy óra múlva akár centik mehetnek le, és tapintásra is érezhető a változás.Ne koplalással akarj fogyni, mert annak visszahízás az eredménye.Van olyan program, ami közben nem éhezik a szervezet, mindet megkap , amire szüksége van.Sok sikert!
2014. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..:)

/nekem az a féle táplálkozás, hogy minden rendbe legyen nálam az nem megy..:D ugyanis, agyon kevés ételt eszek meg...húsból csak 3-4félét, és azokbol is csak különböző darabokat.. és sok mindneből nem eszem.. de viszont amíg soványabb voltam, a laborom tele volt csillaggal.. most pedig vagy 2-3 ha van.. /

2014. ápr. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!