Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szoktatok általánosságban...

Ti szoktatok általánosságban valamilyen készítményt használni hüvely fertőtlenítésre?

Figyelt kérdés

Tudom, picit fura a kérdés, de mennyire normális a hüvelyi folyás?

Sajnos nálam valamiért rengetegszer előfordul valamilyen fertőzés, általában gomba. Amikor utoljára előjött a probléma, a nőgyógyász csinált tenyésztést, ami egyértelműen candidát mutatott.

Mindenre figyelek, fehérneműre, étkezésre, probiotikus tampont használok, probiotikus intim habot, tehát nem tusfürdőt, gyakran cserélem az ágyneműt, a törölközőt. Vettem Gyntima probiotikus tampont, ami teafaolajas, és szedek grapefruit magcseppet is.

Szóval már nem tudom mit csináljak. :(

Esetleg valakinek van még tippje, hogy mit lehetne csinálni még?

Ja és kapcsolatban élek évek óta, és páromat is mindig kikezeli az orvos, de neki sosincs semmilyen tünete.

Köszönöm a válaszokat! :)


2020. máj. 4. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumit kell hasznalni.
2020. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van. Nem ertem mitol jon ujra es ujra elo. En az etkezesre gondoltam.

Nincs parom, nem o fertoz vissza.

2020. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy ez a sok probiotikumos sz@r, meg ilyen-olyan hüvelymosó miatt borul fel a normál hüvelyflórád? Lehet, hogy pont emiatt van gyakran gombád is.
2020. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Micovag hüvelygomba ellen

Vitagyn C bakteriális hüvelyfertőzés ellen

2020. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, előtte kezdődött a probléma, azért vettem ilyen dolgokat, hátha segít valamit.
2020. máj. 4. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem eszel sok cukrosat?
2020. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem. Üdítőket egyáltalán nem iszom, nem is szeretem. Édességet csak akkor ha van valami szülinap, családi rendezvény. De itthonról viszek szendvicset is pl nem veszek péksütiket.

Már annyira elkeserítő ez, hogy nem is nagyon van ötletem, hogy mit csináljak.

2020. máj. 4. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
glutén laktóz?
2020. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Ezekre nem csináltattam még vizsgálatot.
2020. máj. 4. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Nalam méhszájseb okozta a folyamatos, visszatérő fertőzést. Nézz utána!
2020. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!