Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim terület borotválása...

Intim terület borotválása szép simára, hogy lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régebben úgy borotváltam ott lent, hogy eléggé piroskás lett és néha egy egy vágás is lett ott. Eddig sima borotvával csináltam de most váltanék mert hiába ha leborotválom utána pár nap és újra gyorsan vissza nő. Ti hogyan borotváljátok ott lent, hogy ne legyen érdes hatású és szép sima legyen? Mit ajánlotok. Nem szeretem ha szőrős a testem igazán ezért ott is le szoktam borotválni, nem élek nemi életet de így nekem valahogy mégis kényelmesebb. Más is van így csajok :D.23l



2020. máj. 4. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudod semmilyen borotvával. Epilálni, vagy gyantázni kell, ha tartósabb eredményt akarsz.
2020. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Naponta és jó minőségű elektromos borotva.
2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha tényleg nagyon simára és kellemesre szeretnéd akkor az csak úgy lehet, ha teljesen eltávolítod a a szőr. Tehát gyanta avgy epilátor. Borotvával lehetsz szőrtelen, de teljesen sima nem, mert nem szabad növéssel ellentétesen borotválni (valószínűleg azért is lettél piros) viszont megegyező irányba mindig maradni fog egy nagyon picike szőr. Lehet, hogy nem látod de érezni érezni fogod, és ha ez zavar téged, akkor nem leszel megelégedve.


Az pedig, hogy visszanő az teljesen normális. Hosszútávon csak a gyanta vagy az epilátor csinál valamit. Én személy szerint sírva fakadok az epilátortól, ezért gyantáztatok, de van olyan barátnőm akinek fordítva van, szóval ki kell próbáld.

2020. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszii, és hogy működnek ezek mármint a gyanta vagy epilátor? Szeméy szerint sose használtam és meg se néztem még a dobozukat :D. Fájdalmasak, fenéklyuk(próbátlam szépen fogalmazni XD) körüli szőrt is elehet tüntetni valahogy? Tudom lehet hülye kérdés de utálok szőrös lenni főleg ott lent...
2020. máj. 4. 16:25
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Függ attól is, hogy mennyire érzékeny a bőröd - pl hiába mondják mindenhol, hogy szőrnövekedéssel ellentétes irányban ott nem szabad, én úgy szoktam és sem pirosodni, sem gyulladni nem szokott, de tény, hogy sokaknak nem bírja a bőre. Ami számomra fontos, hogy jó minőségű borotvát veszek - általában a férfiosztályról, nekem intim területre egyik női borotva se jött be. Így viszont borotvával is szép sima.


Gyantázni és gyantáztatni szoktam, otthon is és a kozmetikusnál is waxbean típusú gyantával (az övé, gondolom, valami profibb fajta, de hasonló elven működik, szóval nem az a tépős), az nem fáj annyira és persze tovább lesz sima, illetve az új szálak gyengébbek. Epilátorral el nem tudom képzelni, hogyan lehetne mindenhol hozzáférni.

2020. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Én első körben kozmetikushoz mentem intim gyantáztatni, látott már vagy 1000 ilyet és 35 éves férfi volt, kicsit féltem, de gyors és fájdalmas volt.
2020. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hát ez az :D.

Nekem az kéne, hogy mindenhol szép és sima legyen. Kozmetikus vagy női gyantázó nem tudom hogy hívják őket pontosan :D ha hozzá megyek az nem lesz kínos elsőre? Kicsit sok a hüvely folyásom is nem vagyok beteg semmi, de attól is kínos lenne vagy nem? Hogyan szokta csinálni? mi a menete? gondolkoztam rajta de félek elmenni...

2020. máj. 4. 16:39
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit túl játszod az általad elképzelt női szerepet perverzkém.

Csajok ikszdé stb.

Igen, a kérdező a szokásos perverz.

2020. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem mertem gyantáztatni. Úgy gondoltam, a fájdalmon túl még a bőrt is sértheti, ráncigálja, szóval ezért nem csináltam. Epilátortól először majd meghaltam, utána bevállaltam, de csak a lábamra. Végül mindezek miatt döntöttem úgy, legyen mindennapos a szőrtelenítés, nagyon jó minőségű elektromos borotvával, de legalább nem lesz fájdalom. Nem mondom, hogy a legjobb és a legkényelmesebb megoldás, de legalább nem fáááj :-D
2020. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

bocsi, csak így szoktam nem játszom túl.

Meg tényleg érdeklne, lehet marad a kozmetikus vagy gyanta...

2020. máj. 4. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!