Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra valamilyen jól...

Felfázásra valamilyen jól bevált orvosságot, praktikát ismer valaki?

Figyelt kérdés
Végigszedtem a két levél Urzinolt, nem hatott. Most mindjárt elfogy az üveg Urogin, és még mindig nem múlott el. A héten nem tudok orvoshoz menni, esetleg hétfőn, de nem tudom, hogy működik ez most egyáltalán. Valami jól bevált dolgot ismer valaki?
2020. máj. 5. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Talán ha egy komolyabb felfázásra (orvos által igazolt,tenyésztéssel alátámasztott) nem holmi haszotalan homeopátiás sz..rt szednél,hanem rendes,hatóanyagot is tartalmazó gyógyszert,komolyabb esetben orvos által felírt antibiotikumot,akkor hatna is. Ezekkel ló..szrt nem fogsz elérni,csak súlyosabb lesz majd szépen felmegy a veséidre,ivarszervekre. Menj orvoshoz,csináljon tenyésztést.
2020. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Otthoni praktikát meg ne várj.. megelőzésre,nagyon enyhe gyulladásra maximum a tőzegáfonya kapszula jó sok folyadék ivással segíthet. De mivel neked elhúzódó így inkább egy súlyosabb baktériumfertőzés állhat fenn. Szóval ha más nem,hívd fel a háziorvost és kérj tanácsot,merre tovább a mostani helyzetben.
2020. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó az orvos által felírt antibiotikum = monural. Viszont majdnem garantáltan lesz tőle más bajod, pl. hüvelygomba... főleg, hogy simán kiújulhat, nem kellemes antibiotikummal tömni magunkat. Nekem a d-mannose + rowatinex vált csak be + sok folyadék. 28/N
2020. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!