Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utolsó napra kell tenni...

Az utolsó napra kell tenni betétet?

Figyelt kérdés
Előző héten jött meg először, és az lenne a kérdésem hogy ti utolsó napra tesztek e.ü. betétet? Vagy elég csak tisztaság betét? köszi előre a válaszokat!

2020. máj. 5. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
utolsó nap már nem erős, úgyhogy akkor elég a kicsi méretű, de azért az kell még
2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

mármint egy kisebb méretű tisztasági betét elég szokott lenni az utolsó nap

lehet nem fogalmaztam az előbb elég egyértelműen :)

2020. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezt neked senki nem tudja megmondani, ki kell tapasztalni. Egyáltalán honnan tudnád, hogy melyik az utolsó nap?
2020. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A vilag leghigienikusabb trukkje, ha vecepapirt vagy zsebkendot hajtasz ossze. Vecebe bedobhato, cserelheto. Nem sporolasbol kezdtem el, hanem azert, mert nem fulled be, es le lehet huzni. Persze ha nem illatositott.
2020. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért az nem túl nagy pozitívum utolsó válaszoló, hogy a wc-papír, zsebkendő nem ragad, nem biztos, hogy megfelelően oda tudja rögzíteni a bugyijába.

Az utolsó nap(ok)ra már elég a tisztasági betét.

2020. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam még akkor is. Azokban a picurka tisztaságikban nem nagyon bízok ilyen szinten. Főleg ha nem is nagyon tudok rá figyelni. Nekem sokkal egyszerűbb bedobni egy szárnyas betétet még ilyenkor is, mert azzal biztos nem kell aggódnom, h bírja e a strapát. Amúgy ilyenkor már ritka, h még jönne valamennyi vér, inkább csak maszatos lesz a betét felülete, ami ilyenkor nem baj, viszont tisztaságival már jártam úgy, h nem csak a betét lett összekenve, hanem körülötte még minden más is, ami szörnyen kellemetlen volt minden szempontból. Úgyhogy azóta nem kockáztatok, utolsó napon sem 7 nap után már plusz egy nap e.ü. betéttel, már nem oszt nem szoroz..
2020. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!