Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mensi utolsó napján is...

Az mensi utolsó napján is egészségügyi betétet használtok?

Figyelt kérdés
Az uccsó nap mennyiszer cserélitek, Milyen vérzés erősséggel?
2019. júl. 24. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem erős a vérzés de igen! Egészségügyit használok mert kitudja mi történhet. Például nekem 4napig szokott tartani de most 5ig tartott! Fő a biztonság!
2019. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Végig eü betétet használtam, utolsó nap gyenge vérzésnél is cseréltem 3-4 óránként, ha csak egy kevés volt benne, akkor is, mert nem éreztem higiénikusnak.

Egy ideje viszont intimkelyhet használok, vagy tampont.

2019. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosható betétet használok. Abban nincs külön egészségügyi meg tisztasági. Az utolsó napon nekem már csak pecsétel, ezért a legvékonyabb, legkisebb betétet használom, ami végülis lehet a normál tisztasági betét megfelelője. (kb. akkora)
2019. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Mindig azt használok. Nálam csak annyi a különbség, h éjszakai helyett normált teszek be. Igazából lehet egy pár tisztsági is elég volna, de azokban nem bízom úgy, h vérzésre használjam. Főleg utolsó napon, amikor még történhetnek dolgok. Multkor pl az volt, h utsó napon az első két betétben semmi nem volt, már azt hittem vége, de azért úgy voltam vele, h csak teszek be még egyet, mert elvileg még lennie kéne, nehogy kellemetlenség érjen így a végére. És milyen jól tettem, mert estére tisztára összekentem az egész betétet. Benne nem igazán volt semmi, viszont az egész felületén, ilyen barnáspirosas trutyi volt száradva... Gondolom annyi mar nem volt, h rendesen menjen bele valami, viszont a szeméremajkakon, meg ilyen olyan helyeken pont volt még annyi cuccos, h összekente a betétet. Hát inkább, mint a bugyit, vagy a nadrágot. Na azóta mindig hordok betétet az utolsó napon is, ejszakára is, és csak masnap reggel veszem ki, ha nincs már rajta semmi. Sokszor tisztán dobom ki a betétet utolsó napon, de van olyan, amikor nem. És mivel ez tökre kiszámíthatatlan, Inkább szeretek biztosra menni.

Amúgy nem volt kerdés, de én már elötte való napon is betétezek, ha elmegyek otthonról. Mivel volt mar olyan is, h pentekre kellett volna megjönnie, de már csütörtök délután elkezdődött, és bár volt nálam betét, alig találtam egy helyet, ahol berakhattam volna. Az is elég necces volt, és nem szeretném újra atélni, ezért megy be a betét a bugyiba, igazából nem zavar, h ott van, viszont biztonságérzetet ad, ellentétben egy tisztaságival, ami lehet, h elég lenne általában, de ha valamiért megsem, akkor nem akarok pórul járni.

2019. aug. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!