Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől "ropog" a térdem? SOS.

Mitől "ropog" a térdem? SOS.

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni h mitől ropoghat a térdem. Most nemsokára leszek 14 és már jó pár éve ha behajlítom a térdem majdnem mindig roppan egy nagyot. Tudom h nem jó párosítás de hasonlít a hangja most csúnyán mondom a fingra. Segítsetek lécci mert nemtudom h mitől lehet. Nem fáj illetve csak néha ha nagyot reccsen. Köszi a segítséget! :)
2010. júl. 28. 21:44
 1/6 anonim válasza:

Szia.

Velem is pont ez a helyzet. :/

Főleg akkor mikor elkezdem hajtani a biciklit. :S

Akkor olyan égés :(

De nem tudom mit lehet ez ellen tenni. :/

14/L

2010. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen néha.

Én azt szoktam,hogy nyújtok egy ötpercet aztán ráülök a sarkamra vay hogymondják....utána jó szokott lenni.

Mondjuk nekem más problémáim is vannak a térdemmel mert mindegyik kiment már és az egyikben leisvan törve egy porc ami akármikor becsípődhet szval én fokozottan ügyelek a térdeimre mert tisztára félek h valami történik xd

2010. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 29. 08:29
 4/6 anonim válasza:
nekem járás közben (mintha) a combnyakam ropogna a medencelyukban :D vagy valami ott.. vicces mikor megyek és kattog mind2 oldalon.. egyébként párom és bátyám is nagyon ropogós... én annyira szerencsére nem. csak ez..
2010. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az ízületi folyadék, a kenőanyag kevés olyankor. Be kell melegíteni vagy komolyabb esetben orvossal (vagy minimum patikussal) megbeszélve lehet rá szedni nem olcsó szereket.
2010. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. aug. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!