Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami nagyobb bajom?

Lehet valami nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Szóval az elmult pár napba tapasztaltam, ilyen sárgás kicsit barnás folyás. Nem kiemelkedően büdös, csak ha nagyon közelről szagoljuk. /bocs ha undi volt/ nincsen semmi egyéb panaszom, csak hogy mostanaba fáj a méhem/hasam bár szerintem az inkább a felfázásom miatt van. Legalábbis anya szerint felfázás. Nade a lényeg, hogy lehet valami komolyabb bajom? Úgy emlékszem multkor is volt ilyen de aztán elmult.

Amúgy nem élek szexuális éltet.



2020. máj. 6. 21:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem viszket meg semmi
2020. máj. 6. 21:52
 2/12 Midorillee ***** válasza:

Hát az nem jó ha szaga van...lehet valóban húgyuti fertőzés ami tovább terjedt, ( méhgyulladás akár) én megnézetném a helyedben az ilyesmivel nem jó várni. Ha mást nem, telefonálj háziorvoshoz ő többet tud mondani.

Üdv

29N

2020. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De távolról egyáltalán nem érezni csak ha nagyon közel hajolok hozzá.
2020. máj. 6. 23:28
 4/12 Midorillee ***** válasza:
Szerez valamit a felfázásra? Walurinal urzinol esetleg antibiotikum?
2020. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Midorillee ***** válasza:

* szedsz

Hidde el hogy ha felfázásról is van szó nem jó ha már fáj a hasad. Komoly problémák lehetnek belőle vesemedence gyulladás, méhgyulladás stb. Gondolom odáig nem akarsz eljutni, hogy a mostani helyzetben kórházba kelljen járni...

Ha felfázás akkor csíp mikor pisilsz vagy éget vagy mindkettő de az tuti hogy nagyon rossz érzés ha ez nincs akkor másfajta a fertőzés... Hüvelyi esetleg...barnás váladék menstruációnál is van de az sem bűzős kellemetlen szagú...

2020. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem az a furcsa hogy nem ég, viszket és nem is járok sűrűn pisilni csak fáj a hasam. Igazábol ennyi bajom van csak, szerintem azért gondolja mert a szobámba nem mindig veszek fel papucsot. Amúgy iszok kamilla teát. De mára kb. teljesen elmúlt legalábbis nem látom.
2020. máj. 7. 13:10
 7/12 A kérdező kommentje:
De kb. állandóan erzékeny a hasam ilyen szúró érzés.
2020. máj. 7. 13:11
 8/12 Liz* ***** válasza:

A múltkor is volt? Pontosan mikor, mert egyébként ovuláció időszakában is lehet nagyon enyhe vérzés és hasi fájdalom is. Én mondjuk onnan tudom, hogy pontosan mikor ovulálok, ha érzek egy szúró szerű fájdalmat, minden ciklus közepén.

A felfázás egy húgyúti fertőzés vagyis akkor a vizelet lenne véres, fájdalmas.

Ha bűzös, kellemetlen szagú a folyás menj el nőgyógyászhoz, csak ő fog tudni biztosat mondani.

2020. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Énis azt gondoltoam hogy ovus fahdalom vagy menszesz de még volt 5 nap hátra az ovuhoz.és mostmar nincs ovulációm mégis fáj.
2020. máj. 7. 13:33
 10/12 Midorillee ***** válasza:
Akkor nézzen meg egy nőgyógyász nehogy komolyabb gondod legyen belőle amit nehezebb rendbe tenni. Persze az embernek a háta közepére sem hiányzik az ilyesmi de inkább legyen egyszer kellemetlen minthogy komolyabb dolog legyen
2020. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!