Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig nő a mell?

Hány éves korig nő a mell?

Figyelt kérdés

Remélem, jó kategóriába raktam :D

sziasztok, 16 éves vagyok, és 75/B-s a mellem/melleim. igazából nekem már ez is túl nagy, egyszerűen utálom, és most elkezdtem félni, mert mostanában fájnak a melleim. Anyukámnak, nagymamámnak, és anyukám testvéreinek is mind nagyon nagy melleik vannak, és én nem szeretnék olyanokat. ráadásul szinte majdnem mindenben anyukámra hasonlítok. szerintetek még nőni fognak? és ha igen, nincs valami mód rá, hogy ne nőjenek? tudom, elég bután hangzik, de komolyan félek.

és még az is a problémám, hogy a bal mellem nagyobb mint a másik, és a mellbimbóm is nagyobb azon az oldalon, és ez szerintem nagyon undoritóan néz ki. ez normális, mert nagyon félek, hogy majd ha lesz barátom és oda kerül a sor, neki sem fog tetszeni...


köszönöm előre is a válaszokaz, kicsit talán zavaros lett, bocsánat ezért.



2020. máj. 8. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Senkinek se egyformák a páros szervei. A férfiaknál is az egyik here nagyobb, mint a másik. Ahogy a nőknél az egyik mell nagyobb, mint a másik.


A növekedés ellen nem igazán tudsz mit tenni.

2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
AZ igazi mell az mindig nő marad.
2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem 13-14 éves koromig nőtt csak.
2020. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt, hogy nőjön 16 évesen. Ha mégis nő, az csak azért van, mert pluszkilókat szedsz fel, és oda is rakódik. Ügyelj rá, hogy ne menjenek fel a kilók, és a melled sem fog nőni.
2020. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont ez az, hogy most fogytam, szóval ez szerintem lehetetlen hogy ez legyen
2020. máj. 8. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
75/B nem nagy, még te is fejlődsz, nőiesedsz, szélesedik a csípőd. Genetika is, hogy mekkora lesz a melled és milyen, meg életmód is. Illetve szülésnél még változik.
2020. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!