Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig nől a mell?...

Hány éves korig nől a mell? Fogyás után, a súly megtartásával?

Figyelt kérdés
Nyáron leszek 20 éves, 1,75 m magas vagyok 75 kg, pillanatnyilag 75DD és 75E közötti a kosárméretem. Fél éve még 80E és 80F között volt, 2 év alatt fogytam 18 kilót. Öt éve 70 kg voltam, ugyanilyen magas éd 75D-s volt a mellem. Az utóbbi fél évben fogytam 8-10 kilót (fizikailag és mentálisan is megterhelő munka miatt) és amikor lefogytam a mellem is jóval kisebb lett, akkor volt 75DD. Most viszon mióta tartom a súlyomat megint elkezdett nőni. Mitől lehet ez? Lehetséges, hogy a súly beálltával "visszanőnek"? Mennyire duzzadnak meg a mellek ovuláció idején? Mellrákja a családban 4 generációra visszamenőleg senkinek sem volt. Rendszeresen étkezek, sportolok, elég folyadékot fogyasztok...Minden nap ápolom, krémezem őket. Gyanakodnom kéne?

2017. márc. 12. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A mell csupa-csupa zsírszövetből áll, tehát arányosan növekszik, avagy csökken a testsúlyoddal/testzsírtartalmaddal.
2017. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Életed végéig. De idővel már csak lefelé. :)
2017. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!