Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom? Vagy ez...

Lehet valami bajom? Vagy ez csak amolyan női gond ami minden nőnek van? Valami brutálisan megjött a menzim...ez volt még csak az első...14 éves vagyok...

Figyelt kérdés

És pénteken jött meg,és óránként kellett betétet cserélni...Ez gond? Mert nagyon megijedtem...

A másik kérdés mikor lehet tampont használni? már ezen is elgondolkodtam...mert táncra járok és valamikor szünet sincs és egyfilytába 1,5 -2 órán át ugrálunk...nemakarom h "melléfolyjon"...ha ilyen erős..

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2008. nov. 23. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

már jó pár éve mensizek...majd Te is látni fogod, hogy nem egyformák a vérzések. Előfordul, hogy több és van, hogy kevesebb.

Tampont gyakorlatlag bármikor használhatsz, már most is. Javaslom, hogy először a minit próbáld meg, mert elsőre elég nehezen megy a felhelyezés, gyakorolni kell. Amikor az már megy, akkor próbálhatsz nagyobbakat is. Nyilván utóbbiaknak nagyobb a nedvszívó képessége.

A tamponos dobozokban amúgy van egy tájékoztató, ami segíthet a felhelyezésben. Képekkel.

2008. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem is volt ilyen néhányszor. Én azt javaslom, használj tampont és betétet is, így ha esetleg hamar átázik a tampon, akkor nincs nagy gáz, mert ott van a betét... Egyébként ez majd változni fog. Pont ennyi idősen volt velem is az, hogy álltam a zuhany alatt és szó szerint folyt belőlem, utána tettem betétet, és 5perc múlva!!! már tele volt és cserélnem kellett. Most meg akár fél napig is használhatok egy betétet és nem lesz tele. Szóval nyugi, vannak ilyen korszakok. Csak azt tudod tenni, hogy duplán (tampon+betét) bebiztosítod magad. :)
2008. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2008. nov. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!