Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom van-e valami bajom,...

Nem tudom van-e valami bajom, első tampon használat után, hirtelen elmúlt, és csak 2 napig volt meg. És volt egy kis gond a kivételénél, lehet valami baj?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szerdán jött meg (akkor sem túl erősen) én csütörtök reggel tettem be először magamnak tampont, és du elakadtam a szűzhártyámnál és nem jött ki, és csak estére sikerölt kiszednem, eléggé meggyötörve a hüvelyem. A lényeg, hogy reggel volt enyhe folyásom, és most egy kicsi barnázás. De nem is fáj a hasam, nem érzem rosszul magam, csak még érzékeny a hüvelybemenetnél. Lehet sokáig volt benn és valami fertőzés, vagy mi lehet a baj? Ja kicsit ideges voltam mostanban, alig ettem és fogytam is, ez közre játszhat?
2009. ápr. 18. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha tampont használsz, az a méhszájadnál mindjárt felszívja a vért. Úgy tűnhet, hogy rövidebb ideig van meg, hiszen elmarad az utolsó nap és még utána barnázás, mert "kiszedi" a hüvelyedből a vért, ami betéttel később jönne ki belőled.
2009. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden közrejátszhat. A stressz miatt is lehetett hogy csak ennyi ideig tartott. ne aggódj. A tamponhoz meg majd hozzászoksz! Elején nekem is voltak gondjaim vele, de már nincs semmi. Ne aggódj a következő könnyebben felmegy és lejön :)
2009. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor nem izgulok, várok még egy kicsit, a nővérem is azt mondja, hogy szokott ilyen lenni neki, hogy abba marad és megindul utána majd.
2009. ápr. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!