Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemben tapintható egy...

A mellemben tapintható egy csomó hová menjek vele?

Figyelt kérdés
Szoptatós anyuka vagyok, volt egy mellgyulladasom azóta is van egy kemeny csomo az egyik mellemben.. Azt hittem ek múlik de nem, kemény, nem nő nem torzul a formája.. Már több mint fél éve ott van, nőgyógyásznak tud róla de azt mondta h nem az ő szakrésze :/ kinek volt hasonló? Szerintetek milyen orvost kellene a vírus lejárata utan felkeresnem?
2020. máj. 9. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elküldött mammográfiára az a nőgyógyász? Ha nem, kérjél beutalót a háziorvostól. De de manapság ki tudja, mikor fogadnak.
2020. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először,háziorvoshoz menjél.
2020. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerezz beutalót mammográfiára, komplex mammográfiás központba. Minden megyében van legalább egy. Időpontot kell kérni, a beutalóra írasd rá, hogy sürgős és időpontkérésnél mondd, hogy szoptatsz.

A megfelelő vizsgálatot fogod kapni, szükség estén mintavételt is tudnak végezni.


Ha olyan helyre mész, ahol csak egyféle vizsgálat van, akkor küldözgetni fognak, az idő meg telik.

2020. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Beutalót h.o., nőgyógy, onkológus illetve kb bármelyik, területileg illetékes orvos adhat.

2020. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!