Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fèrjemnek kb 10 ève van eggy...

Fèrjemnek kb 10 ève van eggy csomó az arcàn a a kèt àllkapocs talàlkozàsànàl. Eddig nem okozott problèmàt, . De most viszont dagad ès fàj is neki😟😟Kèzzel jól tapintható ès lehet mozgatni is. Èrdeklődnèk h volt-e valakinek ijen problèmája?

Figyelt kérdés
Ès h tudta megoldani.kellett e orvosi segítsèg?.Előre kőszi a válaszokat.😊😊

#csomó az arcon
2020. márc. 7. 21:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni.Hogy tavaj voltunk orvosnàl.akkor azt montàk h nem gondolnàk h komojabb problèmàt okozna.Nem.kell eggy vàgással feleslegesen elcsúfitani az arcàt.
2020. márc. 7. 21:04
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Sebész bőrgyógyász gyorsan megoldja.
2020. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

TavaLY. iLYen. kÖszi. Helyesen így írjuk!


S mutassa meg orvosnak, mert ha dagadt és fáj, valószínűleg begyulladt. Magától nem gyógyul, az orvos majd ad gyógyszert, vagy egyéb megoldást javasol.

2020. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ha nem.múlik akkor megyünk persze!,😕😕csak arra lenèk kiváncsi h mi lehet ez?😦😦😦😦
2020. márc. 7. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk. Bőrgyógyászat igen. Sajnos menni kell. Én személy szerint nem látom csúfnak ha van egy vágás egy férfi arcán. Egy nőnél más. De ez én vagyok, ti lehet hogy nem így gondoljátok. Az a fontos hogy megoldódjon, vágással vagy a nélkül. Ha szerencséje van lehet hogy tényleg gyulladás és le lehet vinni.
2020. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem.De èrdekes 10 ève megvan ez a csomó .Csak most gyulatt volna be??
2020. márc. 7. 21:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Vagy valamien gyulladás ment rá?mongyuk mostanàban soszor volt beteg náthás😧😧😧😳😳😳
2020. márc. 7. 21:36
 8/14 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az begyulladt nyirokcsomó lesz. Okozhatja valamilyen gyulladás, ami mostanában volt.
2020. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez azért megérne komolyabb vizsgálatot is .

Volt egy munka társam aki halogatta ...de nem szeretném az ördögöt a falra festeni .

2020. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!