Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett a ciklusom közepén (azaz a 14. nap környékén) mellfeszülés, enyhe alhasi görcsök normálisak? A többi lenn.

Figyelt kérdés
Kb két éve szedek symicia fogamzásgátlót és már régebben is elég hamar kezdődtek a menstruációs tüneteim (kb menzesz előtt egy héttel) de most már KÉT HÉTTEL előtte is elkezdődik.Eleiente azt hittem, hogy csak a ciklusom közepéhez köthető, de mivel nem múlik és kitart egészen addig, amíg meg nem jön így már nem gondolom ezt :/ És most az utóbbi egy hétben el kezdtem eléggé pattanásosodni is, pedig soha életemben nem voltam egy pattanásosodós típus. :( Lehet valami baj a hormon háztartásban szerintetek?

2020. máj. 10. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mások fajtát kellene szedned. A Symicia nekem mondjuk bőrkiütést okozott anno. Azóta a Lindynette-t szedem, azzal semmi gondom.

Fogamzásgátló szedése alatt csak megvonásos vérzés van, menstruáció nincs.

2020. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, h nincs rendesen menstruáció, csak az egyszerűség kedvéért írtam így. de nekem attól még a klasszikus tünetek mint hasfájás, mellfeszülés ilyesmi jelentkeznek. És két éve szedem és előtte három évig szedtem másfajtát és akkor is voltak. Csak most mintha túl korán kezdődne... ja és ez a pattanásosodós dolog csak kb két hete kezdődött :( azelőtt semmi, pedig ahogy írtam két éve szedem.
2020. máj. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!