Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehet hogy...

Szerintetek mitől lehet hogy jobban látszanak az erek a testemen?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót ugyan szedek, de nem viszeres lettem, hanem azt vettem észre, néhány hónapja mintha a lábamon a zöld vastag erek jobban látszanának, most pedig a karomon, mellkasomon vettem észre. Hasamon (van egy pici zsír) semmi sem látszik, hátamon sem. A mellkasomon lila és zöld erek, mellemen vastag zöld erek (ezek eddig is látszottak), a felkaromon is leginkabb zöld, néhol vékony lila erek.



Utána olvasva azt találtam hogy vékony bőrréteg, esetleg kifakult fehér bőr miatt is lehet, nem durvàn látszanak, eddig is lehet hogy ugyanúgy látszóttak csak nem vettem észre mert nem figyeltem? Nemtudom. Állítólag nem veszelyes, csak tudja zavarni az elmehet mert esztétikailag nem annyira szép.


Nektek volt már hasonló?



2020. máj. 11. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
tudja zavarni az embert*
2020. máj. 11. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van! Fehér bőrű vagyok. Én is mostanában vettem észre magamon. Főleg a karon és lábamon, mellkason látszik. Nagyon zavar. Lehet eddig is ott volt, de nem vettem észre, vagy nem figyeltem rá. Nem veszélyes ezt mondták nekem is. (orvos)
2020. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) engem leginkább az paráztat be veszélyes-e, de köszi a megerősítést. Viszont annyi van nekem, hogy néha jobban látszik, tehát nem az hogy látszik és az folyton ott van, mostanra már tökre elhalványult. Ki lehettem melegedve esetleg és duzzadtak voltak az erek? Vérnyomás rendben van, de lehet a meleg tette meg az értágító hatását, és ezért látszott ki.
2020. máj. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!