Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt közzületek valakinek...

Tamara7805 kérdése:

Volt közzületek valakinek hasonló tünete? Szerintetetk mi lehet a gond? Létezik. , hogy 10. hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok,14 hónapja szültem. Fogamzásgátló tablettát soha nem szedtem.Szülés után a menstruációs ciklusom visszaállt a terhességi előttire,2 hónapig szoptattam,panaszom nem volt. Július végén volt egy olyan együttlétem a párommal,amikor nem voltam biztos a sikeres védekezésben . Augusztus 12.-én-rendes időre megjött a menszeszem,de szokatlan-korábban nem tapasztalt tünetek társultak:előtte egy-két napig erősebb barnás hüvelyváladék,nagyon érzékeny emlők. A menszesz mennyisége,szine,ideje megegyezett a szokásossal,enyhe görcsök kisérték. Szeptemberben 14.-én jelentkezett ismét menstruáció-szintén megszokott havi vérzés. Ami aggasztott,az az,hogy néha puffadok,enyhe szédengéseim,hőhullámaim voltak. Most-október elejére a puffadás folyamatossá vállt-hiztam két kilót,nagyon jó az étvágyam,szinte látni vélem a "pocakomat". Ebben a hónapban nem jött meg a menszeszem,enyhe szurkálásokat érzek a petefészkem körül napok óta. a mellemből alkalmanként egy-egy csepp tej szivárog,hőhullámok továbbra is előfordulnak. Ma csináltam terhességi tesztet ami negativ lett. Július végétől a férjem megint külföldön van,igy fiatalabb terhes nem lehetek,mivel azt követően nem éltem szexuális életet. Már kértem időpontot a nőgyógyászomtól,de addig még minimum bedilizek a kételytől.

2014. okt. 16. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel negatív lett a teszt nem valószínű,hogy terhes vagy!
2014. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2021. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett végül?
2022. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!