Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek endometriózisa van,...

Akinek endometriózisa van, annak milyen a menstruációja?

Figyelt kérdés

Csak olyan válaszoljon akinek orvos bizonyította, ne olyan aki magát diagnosztizálja. :D

Nekem kevés és nagyon sötét, rozsdabarna a vérem, valamikor darabos. Kegyetlen hasfájással, amitől rosszul vagyok és ájultam is el miatta.

Kisugárzó fájdalom a köldökbe, lábakba beleértve a talpamat is, derékba, sokszor a tüdőm is szúr.

Viszonylag sokáig tart, kb 7 napig de a vége csak ilyen barnás maszatolás.

Szeretnék elmenni kivizsgáltatni magam mert 7 hónapja a baba se jön össze és félek hogy nem-e emiatt.


2020. máj. 12. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Erre a problémára jó megoldás az Aviva torna. Ne sajnáld rá az időt és a pénzt, keress ilyen tanfolyamot. Sokaknak segített. Persze mindezt egy kivizsgálással egyetemben. A keleti gyógyászat szerint lelki okokra is figyelmet kell fordítani, megoldást találni rá.

[link]

2020. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi én nem hiszek az ilyenekben.

Voltam orvosnál, megfog műteni.

2020. máj. 25. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Mielőtt a hitet idekevered, talán egy kis tájékozódás nem ártana ;) aztán mikor 3-5 év múlva ismét megműtenek, akkor emlékezz vissza erre a posztra ;)
2020. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jóindulatú kommentedet, pont nem vagyok rá kiváncsi. Lépj arrébb, máshol hirdesd az igét.
2020. máj. 26. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Abszolút jóindulatú vagyok. Kívánom, hogy segítsen a műtét. Aztán legyél várandós és az új jövevény hozzon pozitív változást az életedben. Remélem, hogy sosem kell hasonló kérdést sem feltenned ezen a fórumon! Sok sikert!
2020. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Meg lehet sértődni az előző kommenten. De igaza van. Nem az aviva tornával az nem jön be mindenkinek. De a lelki oldallal igen. Ismerek nagyon sok endós nőt magam is az vagyok és 90%uk lelkibeteg vagy legalábbis van fel nem dolgozott traumája. Viszont hasonlóan elutasítóan reagál a felvetésre.


Érdekes tény ugyanakkor hogy azok az endós nők akik ezt felismerik es önmaguktól vagy pszichológussal feltárják, feldolgozzák az okokat nem újul ki műtét után a betegség!


A műtét fontos kell, hiszen nem fogod eltüntetni ami ott van de lelki oldal nélkül nem fog a probléma megoldódni. Folyton vissza fog térni.


Magába kell nézzen az ember és fel kell ismerje, hogy vannak a múltjában, gyermekkkrában, önértékelésében dolgok, mik mind táplálják a betegséget.

2020. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Senki nem sértődött meg, de rohadtul nem a kérdésre válaszolt. Nem érdekel az aviva torna, írja máshova.

Azóta megműtöttek és kiderült hogy endom van. rengeteg volt és sok helyen.

Lehet felőlem lelki okok miatt is, nem érdekel mert ha rendbe teszed magad lelkileg se fog eltűnni mert nem lehet gyógyítani.

Nekem most az a legfontosabb hogy a fél év gyógyszer kúra után összejöjjön a baba.

2020. aug. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!