Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzés, esetleg...

Bakteriális fertőzés, esetleg gomba?(lejjebb kifejtve)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja visszatérő valamivel küzdök. A hüvelyváladékom néha híg, néha túró szerű, darabos. Néha viszketés is jelentkezik. Próbáltam canesten unoval kezelni, 2 hétig jó volt, menses, majd újra visszajött. Nőgyógyászhoz június elejére kaptam időpontot, de már teljesen megkeseríti ez a valami a férjemmel az életünk, nem tudunk házaséletet élni. Neki semmilyen tünete nincs, azon kívül, hogy a fenekén ekcémához hasonló folt van, ami viszket neki. Amíg nem jutok el az orvoshoz tudnék valamivel próbálkozni?

2020. máj. 13. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél olyan hüvelykúpot gyógyszertárban, ami a normál hüvelyflórát állítja vissza. (Többféle márka van.) Intim zuhanyt ne használj, viszont szappan helyett kívülről intim női mosakodógélt használj. Amíg nem jutsz el nőgyógyászhoz, addig szerintem ne éljetek házaséletet, mert amit írtam, egyáltalán nem biztos, hogy meggyógyít, lehet, hogy csak a tüneteket enyhíti, hogy könnyebben átvészeld addig.
2020. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos ami biztos alapon feltennék még egy Uno-t, majd utána azonnal Laktofeel-t használnék 1 hétig.
2020. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Intim mosakodó gélt használok pár napja, talán mintha jobb is lenne. Nincs viszketés, csak a folyásban apró kis darabkák vannak, az sem sok.
2020. máj. 13. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A mosakodó gél nem helyettesíti a hüvelybe felhelyezett laktobacillust. De te tudod.
2020. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyflóra helyreállításra nekem a ghynophilus h.kapszula vált be legjobban. Ha bakteriális dolog, akkor viszont ez csak a következő mensesig múlasztja el, utána visszatér. Tanács: pár nappal a doki előtt már ne használj semmit, mert ha nem lát tünetet, akkor nem fogsz kapni semmi használhatót.
2020. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy a mosakodó gél nem helyettesíti a lactobacillust, de a tünetek enyhítése érdekében próbálkoztam ezzel is. Mindig menses után tér vissza, úgyhogy akkor valószínű bakteriális jellegű dolog lehet? Most veszek egy beliema effectet, hátha...
2020. máj. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!