Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A patikus lactofeelt ajánlott,...

A patikus lactofeelt ajánlott, ez jó bakteriális fertőzésre?

Figyelt kérdés

A nődokimat nem értem el, kaptam más dokihoz elérhetőséget, de ő sem vette fel a telefont, így a patikusra hagyatkoztam.

Igazából nincs “nagy” problémám, nem viszket, nem ég.. egyszerűen nincs jó “illata” a nemiszervemnek. Kezdetben azt hittem a fehérneműm miatt, hogy nem jó az anyaga, illetve hogy sokat dolgozom, és bepállik..

De most hogy itthon vagyok, tudom többször tisztán tartani ( sima víz ).. de ígyis érzem, és egyre jobban.

Elkezdtem tegnap alkalmazni a lactofeelt, remélem hatékony lesz rá.

Viszont én párkapcsolatban élek. Ha páromnak nincs semmi tünete, és valóban bakteriális fertőzésem van, őt kell valamivel kezelni?

Egyáltalán ez mitől alakulhat ki?

Voltam beteg, de antibiotikumot nem használtam. Munkahelyemen ráülök a wc-re, mert folyamatosan takarítva van... használok törlőkendőt wc-zesnél.

Másra nem tudok gondolni, ami előhozhatná, törülközőmet hetente cserélem, bugyit 2x is cserélek egy nap.


Kicsit aggódom, mert nem hiszem, hogy most tudnék menni nődokihoz.

:(



##fertőzés#kellemetlen#lactofeel
2020. márc. 24. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez hüvelyflóra helyreállító, a fertőzést nem mulasztja el.

Bármitől lehet, bár a wc-re ülést nem értem, plázákban is folyamatosan takarítják, mégsem jutna eszembe ráülni.

2020. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Nekem terhesen bélbaktériumra ezt írták fel, elmulasztotta. Én is ráülök/tem a wcre a munkahelyen, biztos nem fogok minden órában guggolgatni, plusz úgy nagyobb az esélye hogy én is összerondítom...
2020. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem egy ismerősöm apukája a kórházban elment wc-re, és elkapott fertőzést. Mert a vizelete visszacsapódott a wc kagylóról.

Tehát hiába guggolok a wc fölé, ugyanúgy meg van az esélye, hogy visszacsapódik, plussz még le is pisilem magam. 🤷‍♀️

A munkahelyem meg a pláza között van némi különbség. :/

2020. márc. 24. 12:57
 4/5 anonim válasza:
81%

A Lactofeel gyors és hatásos segítséget nyújt a leggyakrabban előforduló hüvelyfertőzés, hüvelygyulladás, a bakteriális vaginózis gyógyításában és segíti a normál pH és hüvelyflóra helyreállítását.

E hüvelyfertőzés jellemző tünetei a rendellenes szürkésfehér folyás (hüvelyfolyás), melyet sokszor zavaró szag és kellemetlen, diszkomfort érzés kísér.


Szerintem a gyógyszerész teljesen jó, megfelelő terméket adta számodra. Gondolom elmondtad a panaszkodat, és annak megfelelően adta a terméket. Bizonyára kompetensebb ebben, mint az első válaszoló.

2020. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevált a Lactofeel? Ha kezelted a párodat, mivel? Nekem is ugyanez a problémám jelenleg.
2020. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!