Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés kimaradása okozhatja,...

Peteérés kimaradása okozhatja, hogy egy héttel korábban jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A vérzésem rendszeres volt (28 nap), marciusban azonban késett 2 napot, àprilisban azt vettem èszre, hogy nem volt peteérésem, illetve 27 napra jött meg. Ebben a ciklusban szintèn nem volt ovulàcióm, ès most 21 napra meg is jött. Terhes nem vagyok( kb 20 tesztet löttem el marcius óta, illetve nagyon nem is lenne mitöl), hormonális fogamzàsgátlót sem szedek. Tervezek orvoshoz menni, attól tartok alacsony a progeszteron szintem ( menstruácio elött 4-7 nappal barnázok), ma viszont csak reggel barnáztam é mostanra meg is jött.

Okozhatja esetleg a peteérès kimaradásaCcc, hogy egy hèttel hamarabb megjött?

Köszönöm a vàlaszokat, szèp napot mindenkinek

32 éves vagyok



2020. máj. 17. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy most nem érzed/érezted az ovulációt, még ugyanúgy volt. Máskülönben nem menstruálnál.
2020. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindennap csinaltam ( szószerint) ovulációs tesztet is,nem mutatott egyaltalàn emelkedett LH szintet, illetve úgy tudom, attól,hogy valaki nem ovulàl mèg van menstruaciója. Egyébként én korábban mindig éreztem, ezèrt is volt elöször gyanús, hogy elmaradt.
2020. máj. 17. 17:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy ez még mindig csak barnázàs, csak most erösebb. Ma felhivom az orvost.
2020. máj. 18. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!