Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

már rég óta vannak különböző nőgyógyászati problémáim, de eddig mindenki csak azt mondta hogy előfordul meg hogy természetes.

Engem viszont nagyon zavar, kb 1éve voltam nőgyógyásznál mert nagyon rendszertelenül jön meg, van hogy 2-3 hónapig semmi, aztán pár hónapig rendesen időre megjön, de van hogy teljesen összevissza, most pedig észrevettem hogy néha nagyon gyengén de vérzek. most kb 4hete volt meg utoljára és szerintem megint nem fog megjönni egy darabig, ha viszont megjön borzasztó erősen görcsöl, van hogy a gyógyszer is kevés.



2014. márc. 20. 03:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Ha az elején vagy (1-2 éven belül),akkor nem feltétlenül van bajod. Viszont később már nagyon valószínű,hogy igen. Lehet petefészekcisztád,PCO-d,a fájdalmak miatt endometriozisod. Menj el orvoshoz ismét! Az lenne a legjobb,ha rögtön menzesz után mennél.
2014. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mondta, hogy ez természetes, mert marhára nem az. Menj el egy normális nőgyógyászhoz aki rendesen kivizsgáltat!
2014. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma elmentem, köszönöm a tanácsokat, ha esetleg valakinek segíthetek vele a jövőben, fel van borulva a hormonháztartásom, azt mondták, vettek vért is, még nem tudom az eredményt, gyógyszert irtak fel.
2014. márc. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!