Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy a sport miatt nem...

Lehet hogy a sport miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés

már 9 napja nem jött meg...a bajom főleg hogy félek hogy a nyaralásra jön meg majd (ami ki egy hét múlva lesz) de persze azért aggódom az egészségem miatt is.

Úgy szoktam sportolni hogy reggel elmegyek futok fél órát (éh gyomorra, de mondjuk ilyenkor nem is vagyok éhes még )

aztán reggelizek (van mikor csak zöldséget mert nem tudom már annyira belém rögzült hogy megpróbálok nem enni kenyeret vagy zsömlét vagy épp ami van) de legtöbbször tojást szoktam vagy halat vagy müzlit) ebédre rendesen megeszem amit főz anyum és estefelé (6-7 fele) elmegyek biciklizni és esete már nem eszem.....agusztus elején lesz 3 hónapja hogy elkezdtem fogyókúrázni és már 12 kilót leadtam...nemtudom mi lehet a baj túl gyors volt ez a szervezetemnek?tán a kaja a kevés? vagy a sport a sok??

nemtudom de félek télen visszahízom még ha figyelek is az étkezésemre azért mert kevesebbet fokok mozogni


2010. júl. 29. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Óvatosan az ilyen dolgokkal. Fő a fokozatosság!

Az egyik barátnőmnek megsüllyedt a gyomra a koplalás miatt... Pedig nem evett keveset, csak a megszokotthoz képest volt kevés... Erre nagyon figyelj.


Ha a sport rendszeres dolog, akkor nem befolyásolja a havidat... Max ha megerőlteted magad, vagy ilyesmi.


De sok minden befolyásolja ezt... lehet,hogy valami savas dolgot ettől, amiatt késhet...


Javaslom a forró fürdőt, az kicsit megsürgeti a dolgot.


Nem is érzed magadon hogy meg fog jönni? Mellfeszülés, ilyesmi?

2010. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szoktam ilyeneket érezni általában sem ha megjön....esetleg néha fáj a hasam de az is ritkán
2010. júl. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!