Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? 20/l

Terhes vagyok? 20/l

Figyelt kérdés

Több mint 1 hete késik a menstruációm. Ma kicsit görcsölök de hiába várom nem jött még meg...


Van jelenleg párom. Vele kb másfél hete feküdtünk le úgy hogy megszakítással védekeztünk aztán megmosta magát és újból lefeküdtünk. Ez 1x volt így. Egyébként gumival védekezünk. Viszont 2 napja mikor orgazmusa volt és kivette a péniszét belőlem a gumi kicsit bennem maradt... azonnal elmentem és megmostam magam. Tudom hofy felelelőtlen voltam de szerintetek terhes vagyok?

A teszt mikor tudja kimutatni a terhességet?

Terhessegmegszakítás esetén elvégzik a műtétet akkor ha nem szeretnem megtartani? Vagy kell hozza hivatalosan igazolt ok amiert nem tudom megtartani?

Ketsegbe vagyok esve....


2020. máj. 23. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy terhes, ha a késés kezdete előtt 1-2 nappal volt a megszakításos aktus, ha rendszeresek a ciklusaid. A teszt kb. 2 hét után mutatja ki, illetve vannak érzékenyebbek is.

Ha esetleg terhesség megszakításra kerül a sor, épp elég ok az, hogy olyan élethelyzetben vagy, hogy nem tudod megtartani, nem kell igazolni, vagy megmagyarázni.

Használjatok mindig óvszert, és akkor húzza ki, amikor még merev állapotban van, akkor nem tud lecsúszni!

2020. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ujfajta teszt mar most is. Menstruacio esedekessegekor, nemelyik mar elotte is.

De masfel hettel szex utan maga a terhesseg meg kevesebb is, mint masfel hetes, es nincs tunete.

2020. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizàrt, hiàba mosta meg,a húgycsőben marad sperma. Az elővàladékról nem is beszélve
2020. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*Több mint 1 hete késik a menstruációm. Ma kicsit görcsölök de hiába várom nem jött még meg...*


Mióta menstruálsz? Nem mindenkinek tűpontos a ciklusa, és nem is mindenkinek "pöccre" 28 nap. Ez sztresszre eltolódhat, mint például most a félelem a terhességtől.


*Van jelenleg párom. Vele kb másfél hete feküdtünk le úgy hogy megszakítással védekeztünk aztán megmosta magát és újból lefeküdtünk.*


Húsz éves vagy, de megszakítással védekeztek. Erre nem tudok mit mondani.

A "megmosta magát" & "megmostam magam" nem véd a terhességtől, mivel az előváladékkal, az előjáték során, sőt kézzel is bevihető a hüvelybe, ahol a spermiumok minimum 3 napig életképesek.


*kivette a péniszét belőlem a gumi kicsit bennem maradt*

Ezért kell a párodnak a gumi szélét megfogni kihúzáskor... de tudom, ez már eső után köpönyeg.


*A teszt mikor tudja kimutatni a terhességet?*

Érzékenyebb teszt 9-10 nap, az átlagos tesztek 14 nap múltán mutatják ki a terhességet.


*Terhesség megszakítás esetén elvégzik a műtétet akkor ha nem szeretnem megtartani? Vagy kell hozza hivatalosan igazolt ok amiért nem tudom megtartani?*


Erről bővebben itt olvashatsz:


[link]



*Tudom hogy felelőtlen voltam, de szerintetek terhes vagyok?


Kérdésedre a válasz: Igen, lehetsz terhes.


Kérlek, hogy legközelebb gondolkodj, és jobban tájékozódj.

Bocsáss meg, hogy ezt mondom: de húsz éves létedre, egy tizennégy éves mentalitásával rendelkezel. Az én időmben is sz*r volt a szexuális felvilágosítás, (ezek szerint nem sokat változott) de legalább olvastunk könyvet, mert akkor még nem volt internet...

2020. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!