Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára gyanakszok de...

Hüvelygombára gyanakszok de nem tudom eldönteni, hogy az-e, mert hiányzik egy tünet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez hüvelygomba vagy sem, mert még egyszer se volt folyásom pedig 2 napja tart. Olvastam, hogy a folyás állaga szerint lehet megállapitani, hogy gombás vagy bakteriális fertőzés-e.

Viszket és a hüvelybemenetelre tapad valami fehér, nehezen leszedhető nyúlós nyálka.(bocsánat a gusztusos megfogalmazásért)

Nem tudom melyikre vegyek gyógyszert, esetleg ha valakinek volt már ilyen segitene?



2020. máj. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem az, és te mégis arra "kezeled", többet árthatsz vele.

Tudom, hogy káosz az eü (amúgy is, de most végképp), de ha egy mód van rá, nézesd meg.

2020. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Orvoshoz most nem igazán mennék. Ha valakinek esetleg volt ilyen szólna pár szót? Sokat segitene.
2020. máj. 25. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet venni már ilyen otthoni tesztet, próbáld ki aztán ha szükséges tényleg menj dokihoz.


[link]

2020. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!