Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van ugyanolyan szaga a...

Miert van ugyanolyan szaga a noi nemiszervnek mint a halnak?

Figyelt kérdés

Konkretan az erdekel, hogy mi okozza azt, hogy ennek a ket teljesen kulonbozo dolognak gyakorlatilag ugyanolyan szaga van? Valami bakterium, ami megtalalhato a halakban is es a nemiszervben is?

(Tudom, tisztan tartott nemiszerv nem halszagu, az enyem sem az, szimplan volt mar ra pelda az eletem soran, es tegnap eppen hal volt a menu, es innen jutott eszembe a kerdes :D)


2020. máj. 26. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

te szagolod a sajátodat? XD


erre nem tudok mit mondani, más talán ad egy értelmes választ erre, ha tud

2020. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Fertőzésed van.
2020. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
2020. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs fertozesem es nem a huvelyfertozesekre vagyok kivancsi, de elnezem nektek, mert koran van. De akkor meg egyszer, hatha igy erthetobb:

Mi koze a huvely szaganak a halak szagahoz????

2020. máj. 26. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
És megmagyarázod hogy nincs fertőzésed. Márpedig az van. Az okoz ilyen szagot. Talán ne itt okoskodj hanem menj el nőgyógyászhoz.
2020. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezo úgy erti, hogy átlagosan mikor halszagu egy csajnak akkor miert a halhoz hasonlít a szaga
2020. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom hatos, igen, igy ertem. Ha fertozesem lenne, nem a gyakorira irkalnek rola :) Leirtam, hal volt a kaja, errol jutott eszembe a kerdes.
2020. máj. 26. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:
#5. Minek orvoshoz mennie, mikor te már megmondtad,hogy fertőzése van?!😄
2020. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó igaz a zárójeles részt nem olvastam el na. :D Bocsesz.

Amúgy akkor van halszaga amikor valami fertőzés van. Gondolom a bacik termelnek valamit aminek ilyen szaga lesz.

2020. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak az osszefugges erdekel, hogy miert van olyan szaga, mint egy vizi elolenynek?🤔 Melyik az a konkret bakterium vagy valami, ami ezt okozza vajon.
2020. máj. 26. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!