Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utal, ha a pozitív...

Minorka kérdése:

Mire utal, ha a pozitív terhessegi teszt napokig ugyanolyan erossegu?

Figyelt kérdés
Masodjara jarok ugy, hogy a 10 es erzekenysegu teszt napok ota pozitivat jelez, de se nem emelkedik se nem csokken ( nem lesz vekonyabb a csik, de vastagabb se). Az egyik lombiknal ezzel csaptam be magam, hogy vegig azt hittem, hogy sikerult, fel se tunt, hogy a csikok nem erosodtek. Ez a jelenlegi fagyasztott, tehat nem kaptam injekciot, ami befolyasolhatna. ( Masik fajta tesztett hasznalok, mint a korabbinal). Az lehetseges, hogy esetleg “alapbol” magas a hcg-m, mondjuk mindig 4-5 es esetleg ezt mutatjak ezek a tesztek?

2019. júl. 12. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lombikozol, tudod, hogy a hcg-nek kétnaponta emelkednie kell. Csináltass inkább vérvételt!
2019. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ildi32 válasza:

Igen; a vérvételi eredmény a megbízható; ha azt szeretnéd ellenőrizni emelkedik-e a hcg szinted; sikerült-e a terhesség.

A terhességi tesztek pozitív csíkjának egyformasága; gyengülése; erősödése semmit nem jelent. Az ötödik hét közepétől nekem gyengült a tesztcsík erőssége. Hat hét 3 naposan kaptam időpontot ultrahangra. Eredménye 5 mm-es élő embrió.

Hamarosan szülök.

36 hkm

Kérdező veled azóta mi újság?

2019. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta az et+11. napi vérvételen 10 volt a Hcg, gondolom, hogy valamennyire elindult a beágyazódás, de nem fejlődött tovább.. Azóta tudom, hogy a Hcg csak a menstruációval megy vissza 0-ra. Szóval feleslwgesen lőttem el jópár 10-es érzékenységű tesztet...
2019. júl. 23. 20:29
 4/4 ildi32 válasza:

Hát igen. Ez ilyen sajnos.

Kívánom; hogy a következő próbálkozás sikeres legyen.

2019. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!