Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használata elkezdése?

Tampon használata elkezdése?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni tampont használni, mert utálom a betétet és az azzal adódó gondokat. Szóval kérlek segítsetek hogyan érdemes elkezdeni, illetve tanácsokat szeretnék kérni, tapasztalatokat hallatni. Köszönöm előre is :)

(17 leszek)


2020. máj. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal vegyél minit belőle és használj mellette tisztasági betétet.Az elsőt ha otthon vagy,akkor tedd fel,így nem kell attól tartanod,hogy mi lesz ha átázol.Aztán pár alkalom után meg simán tehetsz fel nagyobbat,azt te érzed,hogy milyen erős a vérzésed.
2020. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyival egészíteném ki az előzőt, aki egyébként jó dolgokat írt, hogy pontosan olvasd el a tájékoztatót, illetve segítség, ha felteszed valahová az egyik lábad, amikor pedig érzed a hüvelyedben azt a pici hajlatot, ott fordítsd el egy kicsit az irányt és úgy told tovább, akkor fent lesz rendesen.

Én 14 éves korom óta csak tampont használok.

2020. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Általános szabályokban tudok csak segíteni.

NAGYON MAXIMUM 4 óránként cseréld, de jobb az kettőnek is. Éjszakára nem javasolják (én úgy szoktam és nincs bajom).

Egyszerre egyet tegyél be. Ha úgy érzed nem elég, a méreten változtass. Először minivel kezdj.

Akkor van jól felhelyezve, ha nem érzed. Ha fáj, akkor nem jó.

2020. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) pár hét múlva akkor megpróbálom :)
2020. máj. 28. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon kezdd el kipróbálni. A méretet a vérzés erőssége dönti el, sokkal egyszerűbb a felhelyezés, ha rendesen megvan, és van kenés, különben csak sérüléseket okozol magadnak. Elsőre biztos kell mellé betét, hogy kitapasztald, mennyi idő után ereszt át, mert ugyanúgy átázhatsz mellette.
2020. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen felesleges 2 órànként cserélni. Ki fogod tapasztalni.

Sokkal egyszerűbb ha leguggolsz. És nem szabad érezned hogy ott van. Használj betétet hozzà először. És én OB t ajánlanék, abból is a Silk Touch fàtyolosat. Sokkal jobban csúszik!

2020. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy ne ijedj meg, ha nem sikerül elsőre. Nyugodtan próbálkozz többször.

Akkor van bent jól, ha nem érzed.

Mielőtt beteszed, huzogasd meg a zsinórját, mert egyszer én kifogtam egy selejtes darabot, ami elszakadt.


Remélem sikerrel jársz, nekem sokkal kényelmesebb a tampon, mint a betét.

2020. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!