Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetése...

Menstruáció késleltetése fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kéne abbahagynom a gyógyszerszedést,viszont hétfőtöl szerdáig sportversenyem lesz és nem szeretném ha megjönne

Ha holnap beveszek még egy tablettát,hétfőtöl tartom a 7 napos szünetet akkor kedden nem jön meg szerintetek?

” Az orvosok véleménye szerint semmiféle következménnyel nem jár, ha időnként befolyásoljuk, eltoljuk a menstruáció idejét. Ezt fogamzásgátlóval könnyen meg lehet tenni: amikor elfogy egy levél, egyszerűen folytatni kell a tablettaszedést a következővel, szünetet pedig nem kell tartani. Amikor alkalmas az idő, egyszerűen abba kell hagyni a tabletta szedését, és a menzesz néhány napon belül, késleltetve jelentkezik. Lehetőség van arra is, hogy a megkezdett levelet végig elhasználjuk, ebben az esetben azután érkezik a menstruáció. “



ápr. 27. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben a legjobb megoldás - mármint ami a legkevésbé zavarja meg a ciklusodat -, ha nem hagysz egyszer szünetet, hanem elkezded a következö levéllel szedni, így egy vérzés teljesen kimarad.

Ha csak pár szemet szednél, azzal az a probléma, hogy nem biztos, hogy rendesen hat ilyenkor.

ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy 2 hetes nyaralás miatt én is csúsztattam. Beszedtem a következő levéllel szünet nélkül, és csak a második levél után hagytam a szünetet.

Egyszer-egyszer belefér, csak ne rendszeresen.

ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet probalni, ilyenkor nem tartasz szunetet hanem szeded tovabb a tablettat. De szerintem az ugy nem mukodik, hogy mittudomen, beszedsz harom szemet, aztan tartasz szunetet, mert nagyon nem mindegy, hogy mikor melyik tablettat szeded. Tajekoztato mit ir? Azt kell kovetni.

Az mas kerdes, hogy jarhat kovetkezmenyekkel, pl attoreses verzessel.

ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Megpróbálhatod, de készülj fel rá, hogy előfordulhat, hogy egész hónapban pecsételgetsz majd.


És ne későbbre told a szünetet, mert azzal aztán végképp megkavarsz mindent, hanem egyáltalán ne tarts szünetet két levél közt.

ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!