Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a mensturációm?

Miért késik a mensturációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amióta megtörtént az első szexuális eggyüttlétem azóta picit rendszertelenebbé vált a ciklusom...volt,hogy 26 vagy 29 vagy 32 napra jött meg,szóval nehezen tudom követni. Legutóbb mikor "együtt voltunk" a párommal,ami inkább csak huncutkodásnak nevezhető inkább,hisz csak kézimunka volt java részt,de a barátom a péniszét kb 1cm-t ha betette (nem ejakulált,nem volt előváladéka,nem "nedvesedett be") de rögtön ki is vette és utána nem szórakoztunk ezzel és abbahagytuk. És június 1.-én kellett volna megjönnie és már 1 napot késik,ami tudom hogy nem nagy dolog,de picit ideges vagyok és semmi előjele sincs,hogy nemsokára megjönne. Néha rossz a közérzetem meg van pár pattanásom és ennyi. Kérem normális válaszokat.

17/L



2020. jún. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Idegességtől is simán késhet.

Amúgy meg, ha ilyen rendszertelen, mért nem mész el dokihoz?

2020. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel amúgy se pontos, 1 nap miatt tényleg nem kéne izgulnod. Valószínűleg most is csak erről van szó és hamarosan megjön.
2020. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,én is remélem kedves 2.-ik kommentelő.

Kedves első,nem merek elmenni vele dokihoz,mert szerintem nemtudna rá adni semmit (de lehet csak félek),meg azt mondják,hogy ez még annyira nem vészes. Remélem hamarosan kialakul. Mégegyszer köszönöm! :)

2020. jún. 2. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Izgulástól akár késhet egy hetet is simán vagy teljesen el is maradhat ha nagyon stresszes vagy. Védekezz megfelelően és akkor nincs ilyen miatt idegeskedés
2020. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászati vizsgálatra attól még kéne járni, főleg, ha már rendszeres nemi életet élsz.

Legalább évi szűrésekre amúgy de árt eljárni.

2020. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

velem ugyanez volt

csak én görcsöltem eszméletlenül és tegnap megjött...szóval most szenvedek még

mert nekem egyáltalán nem állt be szóval volt hogy 4 hónap is kimaradt...


a stressztől BÁRMENNYIT késhet

2020. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!