Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg rendesen a...

Miért nem jön meg rendesen a menstruációm?

Figyelt kérdés
nem élek nemi életet napok óta barnás véres folyásom van mitől lehet?
2020. jún. 3. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Mióta menstruálsz? Ha csak 1-2 éve, akkor előfordulhat, hogy nem állt be rendesen a ciklusod. Ha nem erről van szó, akkor nőgyógyászati probléma állhat mögötte. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, lehet ciszta is vagy fertőzés akár...
2020. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barmilyen oka lehet, eleg sok dolog hatassal van ra, keveset ettel mostanaban, stresszelsz, valamilyen fertozes, beteg voltal mostanaban, vagy valami mas... Varj meg egy kicsit, aztan valoszinuleg megjon. Ha megsem, elmehetsz nogyogyaszhoz, ha nagyon aggaszt. Nekem is volt olyan, hogy teljesen kimaradt egy honapban, amikor nem eltem nemi eletet epp... Aztan olyan is, hogy 10 napot kesett, akkor epp eltem nemi eletet, szoval az para volt :D De vegul megjott.
2020. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már nagyon rég menstruálok, 33 éves vagyok.
2020. jún. 3. 09:39
 4/4 A kérdező kommentje:
már többször volt ilyen hogy barnás vöröses volt és ez húzódott napokig de most valahogy nem akar megjönni.
2020. jún. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!