Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen jött meg először,...

12 évesen jött meg először, akkor nem állt be, néha félévenként visszajön, most 17 vagyok és majdnem egy éve nincs meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy nem vagyok terhes

2020. jún. 3. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármi lehet, menj el nőgyógyászhoz, lehet pl. ciszta vagy lehet, hogy rossz a hormontermelésed :/ Akármi lehet...
2020. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 3. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen már ideje elmenni egy nőgyógyászhoz, és ha ott nem mondanak semmit, akkor endokrinológushoz. Vagy szervi bajod van, vagy hormonális, és ez nem játék sajnos.
2020. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugyan ezzel a problémával jártam korházban. 21 éves korig ha nem áll be az elvileg még “normális”.
2020. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszától függetlenül is menj el nőgyógyászhoz, mert nem mindenki "működik" egyformán :D nyugi, nem lesz semmi baj ;)
2020. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem sem szabályos a menzeszem, úgysem lesz gyerekem, eü okokból kifolyólag, úgyhogy nem baj, hogy nem rendszeres. Ha te sem szeretnél gyereket, akkor nem baj, hogy nem szabályosan jön meg. A nagy család több gondot tud okozni. Na ezért nem lesz gyerek. Miért nem akarsz nőgyógyászhoz menni? Félsz, hogy valami fájni fog? Vagy a vérvételtől félsz? Sok fájdalomtól. Félsz, hogy lent is meg fog vizsgálni az orvos? Én ettől félek, bár én még szűz vagyok. Inkább el sem megyek hozzá.
2020. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sssaszem ***** válasza:
Elvagyok gyerek nélkül is. Így igazi az életem. Így happpy az élet. Nincs fájdalom, nincs kesergés, nincs utálás, akit nem szeretek. Gyerek nélkül is lehet teljes az élet.
2020. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dokihoz vele!
2020. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!