Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnél kapuzárasi pánik...

Barátnőmnél kapuzárasi pánik van, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk a terhesség és a szülés után gyökeresen megvaltozott sőt katasztrófalis lett. Abszolút eltavolodott tőllem.


Rengeteg beszolása illetve tette volt ami erre utal.


Együtt vagyunk és dicsérem mindog őt de az én visszacsatolásom semmit sem számít.


33 éves és úgy erzi 4 fal közé van zárva, engem lát bűnbaknak amiért "ezt tettem vele" miközben ő nála senki nem akart jobban anya lenni.


Discóba akar menni, kikapcsolódni akar, titokban fiuval beszélt megtalálkozót ( lebukott) kitudja hányszor pedig nem bukott le..


Társaságba akar járni és eszméletlenül bevan pánikolva hogy ez itt a vége neki.


Mindenben szó szerint ki akarom venni a részem de betegesen ragaszkodik hogy mindent ő csináljon, szó szerint könyörögnöm kell hogy én had foglalkozzak az 1 éves babánkal ő oedig menjen el barátnőjével és mozizanak pl.



Ma szembesítettem ezzekkel mert 2 éve ez húzódik és nem ellenkezett amikor a kapuzárási pánikot mondtam és azt hogy más srácok érdeklik.


Sajnos itt állok apaként és a világ törik össze bennem mert látom azt a nőt aki a gyerekem anyja és látom teljesen agyament dolgokat csinálni úgy hogy körülötte lévők is fogják a fejüket.. elveszítem azért mert "kevés" vagyok és ez neki kevés...



2020. jún. 3. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok segíteni, de kitartást!:)
2020. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
Őszinte részvétem. Az ilyen kurvákat sose értettem. Na de félretéve a szexizmust próbáld meg feldobni a kapcsolatot valahogy, ha még együtt akarsz vele lenni.
2020. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hogy feldobni feltudtam.


Most már olyan szintre sülyedtem csak hogy me veszítsem el hogy sírni is látot oedig kb 20 éve nem sírtam de ezek amiket csinál és az hogy ferfiként én állapodtam meg és én vagyok boldog és nem sirankozok a régi életemért és egy nő meg lebukik mert épp valakivel találkozót beszél meg és közbe végig hazudik hogy hol van.. és rengeteb beszolása... sajnos és nem számít neki ha eleszít csak miatgam vagyunk együtt mert megállás nélkül könyörgök még neki mert a fiamat családba akarom nevelni vele mert szeretem.



Bolond vagyok mindenki szerint hogy mindezek után még én könyörgök. És én is tudom ezt... de ez csak azért van mert mentálisan megcsúsztam és félek mert én mindent feladtam azért a lányért aki 180° ban megváltozott.


Ez nem szülésutáni depresszió csak ez egy erős depresszió + kapuzárasi pánik és el nem lehet vinni orvoshoz mert nem látja be illetve nem is akarja.

2020. jún. 3. 23:10
 4/9 anonim válasza:
És arra mit mondott hogy sírtál ? Érdekelte egyáltalán?
2020. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha orvoshoz menne , se vszinu h segitene neki. Ilyeneknek egy orbitalis pofon kell.. ha nem toled, akkor majd az elettol. A gyereket es teged sajnallak. Kitartas.
2020. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ez volt a leg megdöbbentőbb...


Egyszerűen nem is érdekelte, mint ha át futna rajta ez a dolog... egyszerűen nem tudok ezen túl jutni... szisztematikusan szépen leépített és egyáltalán nem érdekelte... és nem viccelek szó szerint tényleg férfi létemre szépen lassan padlóra vitt és ebben közrejátszott az is hogy pontosan tudta a helyzetét pontosan tudta hogy a gyereknél jogilag esélyem sincs így max én adom fel és én megyek el...


De a gyerek nevelésébe is vam olyan amibe bele lehet kötni, rengetegszer káromkodik és a fiam csak 1 éves, nem azért mert mi veszekszünk hanem azért mert s baba vakamit épp csinál vagy csak nehezen lehet lefektetni aludni.

2020. jún. 4. 10:46
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom mi lenne a legjobb. Majd valahogy csak a fejéhez kap hogy nem kellett volna. De szerintem valahogy próbáld te is azt csinálni amit o csinál járkálj el stb stb és talán rájön hogy neki sem esik jól az ilyesmi. Ha egyáltalán érdekli majd.
2020. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen amit irsz az nagyon jo otlet de eddig nem igazan voltam rá képes...


És tényleg az a borzasztó az egészben hogy én amikor a barátnőmmel megismerkedtem akkor engem nem lehetett megállitani nagyon gyorsan éltem és 20-30 éves koromig tényleg úgy éltem hogy ha egyszer gyerekem lesz akkor sose bánjam hogy nem éltem...


Amint a babát tereztük és össze is jött minden megváltozott bennem olyan szinten csak a családomnak éltem hogy az hihetettlen, csak terhesség alatt is olt olyan hogy éjszaka 3x mentem ki a boltba hogy sütit szerezzek neki mert épp azt kivánta és jól esett imádtam..


És ez történt ...

2020. jún. 4. 12:46
 9/9 anonim válasza:
69%
Nem ertem egyébként az ilyen embereket akik ennyire megváltoznak. Én pl sose voltam nagy bulizós de ha éppen valahogy elrángattak magukkal a többiek akkor jól éreztem magam de valahogy sosem voltam úgy hogy menni akarok minden áron bulizni.. De minden ember más. Látszik hogy te nagyon szereted a családod és ne hagyd hogy miatta szét hulljon az egész, szerintem ez most egy ilyen időszak és kesz majd jobb lesz. Ha a helyedben lennék biztos hogy azt csinálnám amit javasoltam hogy tedd féltékennyé valahogy vagy csinald azt amit ő. Meglátjuk neki hogy esik és mit reagál fordított esetben. Hátha felkapja a fejét és észhez tér. Vagy ha nem érdekli akkpr szerintem simán hagyd a fenébe ne idegeskedj rajta jo nyilván nehéz lesz és idegesíteni fog továbbra is a sok hulyeseg amit csinál de ne mutasd ki. Tapasztalatból irom hogy ha valamivel nem foglalkozol vagy nem teszel már érte akkor kapod meg/vissza.
2020. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!