Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a bal mellem alatt?

Mitől fájhat a bal mellem alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem fürdés közben, hogy a bal mellem alatt a gyomrom fele eső résznél enyhe nyomásra nagyon fáj. Olyan féle fájdalom, mint például mikor van egy lila foltod valahol és azt megnyomod. Nem értem mi ez, néztem, de belilulva sincs se semmi. Ugye nem kell félnem?

2020. jún. 4. 23:25
 1/4 anonim válasza:
Én vesekőre gyanakodnék, vagy talán szívproblémára, de erre kevés az esély ha nem érzel mellé mellkasi fájdalmat. De ne ijedj meg, menj el dokihoz, ő majd megmondja mi a bajod.
2020. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap eléggé zsibbadt a karom, aztán utána kb 1 órára rá elmúlt. De most megint kezd zsibbadni, kezdek nagyon megijedni.:(
2020. jún. 5. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Ha folyamatosan ezen aggódsz, akkor nem lesz jobb. Lehet, hogy csak pszichoszomatikus alapon jelentkeznek nálad ezek a tünetek, lényeg hogy próbáld meg elterelni a gondolataidat, de ha ezután sem múlnak a tünetek, akkor menj el dokihoz.
2020. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként, ha nincs semmilyen egészségügyi problémád (nem cigizel, nem iszol, sokat sportolsz), akkor nem kell egyből a legrosszabbra gondolnod (pl. infarktus,embólia),csak simán menj el a haverokkal valahova és próbálj meg ne gondolni rá. Hidd el, el fog múlni.
2020. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!