Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a mellem?

Miért fájhat a mellem?

Figyelt kérdés

2 hét múlva fog megjönni, előtte egy héttel szokott elkezdeni fájni.

Barátommal együttlétünk volt tegnap este, de nem élvezett belém, ma reggel kezdett el fájni a mellem. Szerintem, ha teherbe estem volna sem fájhatna emiatt rögtön másnap reggel a mellem. Mit gondoltok, mi lehet az oka?



2019. jún. 16. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Na johh. Hanyszor kell elmondani h ettol is lehet valaki terhes?!

De nem osszekotheto a ketto.

2019. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ettől is teherbe lehet esni, de itt nem az volt a kérdés.
2019. jún. 16. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nem tudjuk megmondnai hogy ez most hirtelen mitől van DE (ne vedd sértésnek) hülye vagy hogy nem védekeztetek. Bármikor terhes lehetsz még ha most nem is, de igazából az is lehet hogy már az előző menstruációd óta terhes vagy. A megszakítás nem védekezés, ha a gumi nem játszik szedj gyógyszert és ha az sem játszik akkor is van egy rakat más lehetöséged. (Már ha nem akarsz gyereket)
2019. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!