Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi keses mondhato meg...

Mennyi keses mondhato meg normalisnak?

Figyelt kérdés

Napok ota kesik a menstruaciom es minden nap azt hiszem, hogy azon a napon fog megjonni. Probaltam hosszas furdozessel, mozgassal, masztizassal is "elohivni".. Masztizas utan ugyanolyan fajdalmat erzek, mint elso nap a mensinel, csak nem olyan eros ez a fajdalom. Olvastam tobb oldalon is, hogy a karanten es a menstruáció kozott van osszefugges, de valamiert nem tudom elhinni (azt irjak, hogy ha valaki stresszes es bizonytalan, akkor a szervezete nem termel elegendo kortizolt es kepes "szuneteltetni" termekenyseget). Meg nem tartok a csaladalapitasnal, lehet, hogy ezert nem hiszek ebben.

Elozo honapban pont azon a napon jott meg, amire szamitottam, ilyen hosszu ciklusom meg sosem volt. 22L


2020. jún. 7. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hányadik napon tartasz?
2020. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét volt eddig a max
2020. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem volt, mikor 41. napra jött meg.
2020. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet kesobb volt ovulaciod, igy kesobb is van a menstruacio. Esetleg stressz. Nagyon sok oka lehet. Nekem maradt is ki 1 honapot. Ne aggodj ha tobbszor fordul elo akkor orvos
2020. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig a karantén hatással lehet rá. Az hogy nem tartasz még a családalapításnál nem jelent semmit, a tested nem aszerint működik, hiszen ha ez lenne a mérvadó, akkor a nők többsége csak 25 évesen kezdene menstruálni.

Lehet, hogy nem érzed, hogy stresszelsz, de a tested érzékeli az életmódváltozást és reagált rá. Kb egy hét eltolódás jellemző, de lehetnek szélsőséges példák is.

2020. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem mar pont egy hete kesik.. Stresszesnek mindig stresszes voltam sajnos, de ugy tunik, hogy nalam is van egy hatar, amit nem nagyon kene tullepni.

Ez az elso alkalom, hogy ennyit kessen.. Bar, 3 evvel ezelott is kesett egy hetet, akkor julius legelejen tortent

2020. jún. 7. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hét késés az semmi, akár ki is maradhat egy ciklus. Ha nem volt védekezés nélküli kapcsolatod, akkor egyelőre nem kell aggódnod.
2020. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A legutolso alkalom is vedekezessel volt es azota mar háromszor megjott :) most is ugy faj a hasam, mint amikor mar megjott, de semmi
2020. jún. 8. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, majd megjön ha stresszelsz az még csak rá tesz.
2020. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz ha késik 1 hetet vagy kimarad.

Akkor lenne baj ha többször fordulna ez elő.

2020. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!