Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet, ha úgy megszorított...

Baj lehet, ha úgy megszorította a mellemet, hogy még mindig fáj?

Figyelt kérdés

Volt egy futókalandom, de a srác olyan erősen szorította szex közben a melleimet, meg olyan erőteljesen fogdosta, hogy nagyon nagyon fáj. Akkor is fájt, jeleztem, hogy legyen gyöngédebb, de csak egy pillanatra lett az, utána hirtelen indulatból újból erősen belemarkolt és mintha le akarta volna tépni.

Ennek már három napja, de úgy érzem, hogy érzékeny és még mindig fáj pár helyen.

Okozhatott valamilyen károkat? Vagy ne aggódjak és elmúlik pár napon belül?


2020. jún. 9. 02:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha továbbra sem múlik el, a biztonság kedvéért nézz el egy orvoshoz.

Bár ha a korlátozások egyáltalán engedik

2020. jún. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell ilyen állatokkal szexelni és nincs probléma.
2020. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Aki kurvának áll, ne csodálkozzon ha megbasszák.
2020. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát 3 hónap után szerintem nem kéne fájnia. Én megnézetném orvossal. Én mondjuk biztos ott hagytam volna ha az első figyelmeztetésre nem hagyja ezt abba.
2020. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Azért elég sok itt a negatív ember hála istennek🙂


Nem kell aggódnod, túl agresszív volT a srác, de el fog múlni a fájdalom. Olyan mint mikor beütöd magad és fáj a helye. Viszont valóban, többször ne feküdj le vele, mert nem tisztel egyáltalán ha képes ilyen fájdalmat okozni.

2020. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az èn jelenlegi pàrom is ilyen cicimarkolàszòs volt, mikor mèg csak összejàrtunk. Első alkalom utàn volt is egy piros volt a cicimen, de gyorsan elmùlt. Aztàn szòltam neki, hogy nekem ez nem jön be. Bocsànatot kèrt, ès mondta nem tudta, mert vannak nők akik ezt szeretik, durvàn. Azòta nem csinàlja. Problèmàm se lett belőle
2020. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 piros folt*
2020. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!