Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váladék szivárog mellemből ha...

Váladék szivárog mellemből ha megszorítom. Normális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. valószínűleg magas a prolaktin-szinted. Kéne egy hormonvizsgálatot kérned a nőgyógyásztól.

Mindez akkor igaz, ha nem vagy terhes. Ha terhes vagy akkor normális.

2010. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is! de nem mindig, és nagyon kevés. ilyen krémszerű valami
2010. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szintén. terhességet kizárnám negativ teszt és normális havi vérzés mellet nem? egyébb jelei/tünetei sincsenek a terhességnek. ugyanakkor ez lehet eseméynutáninak a mellékhatása?
2010. febr. 13. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem vagy terhes. Eseményutáninak nem tudom milyen mellékhatásai vannak, sosem találkoztam még vele.
2010. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát énse tudom csak annyit, hogy nagyon felkavarja a hormonháztartást. én az eseményutánit szeptemberben vettem be de azután elhiztam kb 5 kilot szoval eléggé bebaszhatott nekem.
2010. febr. 14. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal orvoshoz mennék!!!!
2010. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem is menj orvoshoz, ugyanis van olyan gyógyszer aminek a mellékhatása,az hogy növeli a tejtermelést. Nos, azt nem tudom, h ha nincs tej, beindítja-e, de sztem van rá esély hogy a gyogyótól van.
2010. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahogy én ennek utánaolvastam több válasz lehet rá. agyalapi daganat, de ugyanakkor olvastam h a mellek ingerlése is okozhatja,vagy fogamzásgátlók (gondolom eseményutáni is) hormonzavart okozhat ezért magas a proklatin szintem.
2010. febr. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!