Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponfelhelyezéskor kb...

Tamponfelhelyezéskor kb meddig menjen be az ujjam?

Figyelt kérdés
ciki, h ezt kérdezem, de fogalmam sincs....tanácsokat várok lányoktól:) 15/L
2008. nov. 24. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szia,

hát majdnem teljesen...legalábbis nekem ez volt mindig.

Ha elég mélyre helyezed, akkor nem is érzed, hogy benned van. Ha nem sikerült jól felhelyezni, azt azonnal megérzed, mert kellemetlen és olyan érzés, mintha ki akarna esni belőled...

Próbálgasd, először csak kisebb méretűekkel, bele fogsz jönni!

Sok szerencsét!

2008. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

: )

de ha véletlenül mégsem merném eléggé feltolni , akkor utána már nem húzhatom ki? mert felsért? ez ugye igaz?

2008. nov. 24. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Csak az előző válaszolót tudom megerősíteni!

Nekem is majdnem teljesen bemegy az ujjam, amikor felteszem, de nekem nagyon kicsi a kezem :). Egyébként tényleg próbálgasd, úgy is érezni fogod, hogy mikor van jó helyen. Mert ha nem helyezed fel eléggé, akkor tényleg kényelmetlen.

Sok sikert!

2008. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

1. válaszoló vagyok.

Nekem is előfordult, hogy nem tudtam helyesen felhelyezni. Azt úgyis észreveszed, mert érzed, hogy megakad a hüvelyedben, nem megy tovább, ilyesmi. vagy ha nem raktad fel elég mélyen, amit elöször is irtam.

Én ilyenkor kihúztam, kicsit vártam, aztán újra próbáltam. Előfordul, hogy kihúzod, és már eléggé megdagadt..ilyenkor egy újat bontasz és újra próbálod.

A helyes testtartást is ki kell kísérletezned, hogy neked hogy kényelmesebb. Egyik lábad felrakod, vagy félig ülő-pozíció, kinek mi...

2008. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ja, igen.

felsérteni nem tud, de ha már a mensi vége felé vagy,akkor nincs annyi vér, a hüvely szárazabb és elég kellemetlen érzés, amikor nem tudod felrakni vagy rosszul próbáltad. Ilyenkor érdemes egy betétet berakni és egy kis idő múlva újra próbálni a tampont. De sebek nem lesznek, ne aggodj, ennyire semmiképpen nem komoly.

2008. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm szépen:) mostmár biztosabban fogom kipróbálni a jöv héten..:/ pFF nehééz napok..
2008. nov. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!