Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova menjen a párom vizsgálatra?

Hova menjen a párom vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Semmilyen nemi betegségem( lány vagyok) fertőzésem nincsen, a párommal óvszerel szeretkezzünk a szülés óta, de nem igazán szeretjük, de amikor óvszer nélkül együtt vagyunk pár napra rá üvely gombám lesz, neki semmi baja, de rajtam mindig kijön minden óvszer nélküli szex után, már nem birom hogy állandóan dokihoz kell emiatt járnom, már ha bemegyek a dokihoz már automatikusan irja is a gyógyszert de viszont én arra gondolok hogy a férjem miatt van.
2009. szept. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, beszélj a te dokiddal, lehet, hogy csak a párodnak is kellene valami gyógyszert szedni, amikor téged kezelnek. (Nálunk igy volt)
2009. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt hívják jojóeffektusnak. mert a férfiaknak nincs tünete, hanem hordozza a gombát és átadja neked minden egyes alkalommal.


rendes nőgyógyász ír fel valamit a párodnak is, nem csak neked (gyógyszert vagy kenőcsöt).


szóval irány a doki és kezeltessétek magatokat.

2009. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ígyvan, valszeg a párod a fertőzött, csak náluk egy nagy százalékban észrevétlen marad.nőgyógyásztól kérjél a férjednek is gyógyszert, ha nemad, akkor küld el őt urológiára.
2009. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálunk a körültekintő és alapos orvosodnak! A gombás fertőzések kezelésénél alapvető, hogy a pár mindkét tagját egyszerre kezeljék, különben oda-vissza fertőzik egymást, ezt hívják ping-pong jelenségnek.

Nem kellene egy hozzáértő nőgyógyászt keresned?

2009. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!