Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez az endometrózis tünete?

Lehet ez az endometrózis tünete?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok

És most történt meg az a dolog, hogy a párom először szeretett volna kielégíteni az ujjával, ( eddig még nem történt ilyen,magaknak se próbáltam) de a vaginám kívülje illetve belseje is fájt eközben.

A dolog után pedig 1 napig fájt a hasam.

Régebben figyelmes voltam arra, hogy a vaginám érzékeny, de nem foglalkoztatatott ez a téma annyira, azt hittem normális, illetve nem használtam tampont, hogy foglalkoztasson a téma, így fel se tünt annyira,hogy érzékeny vagyok lent.

Valamint vannak pillanatok amikor a bélmozgások is fájdalommal járnak, de nem mindig, csak néha, de lehet ezt normálisnak is tekinteni?

Pl. Ha sokáig vissza tartom,mert társaságban vagyok.

12 éves korom óta menstruálok, de már egy ideje elég rendszeressé vállt, napra pontosan megjön általában és egy minimális szinten szokott fájni, de nem nagyon és nem végig, hanem az első napokban, illetve mennyiségre se mondanám soknak.

Az első napokban az is.



2020. jún. 10. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, ezek alapján nincs ilyen problémád
2020. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vaginózis is lehet.

próbáld megismerni a tested, önkielégíts, ha már megy, akkor gyakoroljatok a pároddal, apró lépésekben :) mindig legyél jól felizgulva.

2020. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*vaginizmus, bocsánat
2020. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod akkor csinálja, ha elég nedves vagy, valószínűleg csak túl durva volt.
2020. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak túl durva lehetett, és persze nem lehet csak úgy felnyúlni, előtte izgalomba kell jönni. Esetleg próbálhattok síkosítót használni. A leírásod alapján nem valószínű, hogy bármi egészségügyi problémád lenne. Érdemes lenne tényleg kipróbálnod saját magadnak, vagy a tampon használatot. Teljesen normális, hogy a vagina érzékeny legyen.
2020. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!