Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi UH-val kimutatható...

Hasi UH-val kimutatható körülbelüli értékben endometrózis / ciszta?

Figyelt kérdés

Tudom hogy endometrózist csak laparoszkópiával lehet 100%osan megállapítani, de ha lenne valami jele (vagy cisztának) akkor nem mondaná az orvos azt hasi UH során, hogy ő mindent rendben lát ott.


Egyáltalán van tünetmentes endometrózis? Menzeszkor én is szoktam bevenni gyógyszert, de van hogy egy menzesz alatt egyet az első nap, utána nem kell. Meg menzeszen kívül nem szokott fájni, vagy vérezni semmim. Kellene óvakodnom vagy felesleges ennyire túlaggódni?



2018. máj. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlaggódod.
2018. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem UH-on semmi nem látszott. Csak a petevezetékátjárhatósági műtétkor derült ki. Nem volt nagy, hanem sok apró helyen voltak kicsi plakkok. Annyi jele volt, hogy a menzesz első két napja fájdalmas volt. Az együttlét sem fájt, pedig arra is szokták mondani, hogy fájdalmas. Így majdnem tünetmentes volt de legalábbis nem volt extrém.
2018. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem látták az uh hogy sűtűbb bennekű magas tumormarker de 2 hete operaltak es a szövettan mondta ki biztosra....
2018. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves utolsó

Leírnád hogy mire kell számolni egy ilyen műtétkor?Milyen a műtét után stb.?Mennyit kell pihenni?

Válaszod előre is köszönöm

2018. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előtte valo nap befeküdtem. Hashajtás délután délig ehettem. Aztán éjféltöl mar inni se ihattam. Reggel fásli mind2 lábra infuzio. Majd vittek olyan 11 felé. Az én mütétem 2 órás volt. Férfi ökölnyi cisztát vett ki az orvosom. És mindent megmentett. Műtét után intenziv másnap reggel visznek vissza a szobádba. Hajnalban felálitanak zuhanyzás az kicsit kellemetlen. Szerdán műtottek én sajnos nagyon szédültem a branult se vették ki. Majd pénteken reggel kivették a hasamból a drain csővet es mehettem haza. Kinél milyen a felépülés van aki 3 hétig regeneralodik. Én szombat este mar boltba mentem. Nagyon féltem mindentől egy éve huzom de belatom nem volt mitól. Esetleg ha kerdesed van még irj privit
2018. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasi UH-n is látszott, de nekem igazán a huvelyi UH-n volt szépen látható. Jó nagy volt kb 10 centis. Utána CT-n is voltam (MRI-t a tetoválásaim miatt elvetették).
2018. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!