Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott folyni a huvelyemből...

Szokott folyni a huvelyemből fehéres folyás kicsit vizes állagú,nem viszket nem mindig folyik,kicsit büdös...orvoshoz még sajna nem tudok menni,esetleg vkimek volt már ilyen panasza?

Figyelt kérdés
Folyás

2020. jún. 11. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Normális hüvelyváladéktól eltérő folyás fertőzésre utal, ha orvoshoz nem tudsz menni, esetleg érdemes lehet venned egy hüvelyi pH-tesztet, drogériában lehet kapni, ha jól emlékszem, nem drága, és kimutatja, van-e fertőzés. Az is lehet, hogy csak kicsit bővebb a hüvelyváladékot. Ha egyébként panaszt nem okoz, felesleges aggódnod.

Hogy saját élményt is írjak, voltam egyszer nőgyógyásznál a szokásos évi vizsgálaton, közölte, hogy bő a hüvelyváladékom és felírt valami gyógyszert, én meg csak néztem, hogy mi van. (Minden alkalmat megragadnak a gyógyszer felírásra.) Nem váltottam ki, és pár nap alatt elmúlt. A ciklussal járó hormonális változásokkal egyébként is változik a hüvelyváladék, néha több van, néha kevesebb.

2020. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem feltétlenül jelent ám bajt. A folyás normális, amíg az ilyen átlátszó-fehér színű és szagtalan. Ciklustól függően változik az állaga és a mennyisége. Viszont a nap végén ha érzel egy kis szagot, az még teljesen oké. Te tudod, hogy ez a "kicsit büdös" milyen szintű, de ha ezen kívül semmi nem utal fertőzésre, akkor valószínűleg semmi bajod.
2020. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!