Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átmeneti megoldás amíg eljutok...

Átmeneti megoldás amíg eljutok dokihoz?

Figyelt kérdés

Sajnos összeszedhettem valamit, mert 2 napja nagyobb mennyiségű fehér folyásom van (ami kellemetlen szagú) és viszketek.

Hívtam ma a dokimat viszont csak a jövőhét második felében tud fogadni.

Szerencsére nagyon ritkán volt ilyen, így nem tudom milyen gyógyszert vehetnék ami segíhet legalább addig amíg eljutok az orvoshoz? Nem szeretnék addig "így" maradni.


2020. jún. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha nagyobb mennyiségű és büdös, az gyulladás, ha viszket gomba. Ilyen vegyes tünetekkel nem érdemes öngyógyítani, kellemetlen, de egy hétig kibírod.
2020. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fertotlenits magad utan mindent, addig amig nem mesz dokihoz ne hasznalj semmit, mert ha felteszel kupot az meg napokig ott tud maradni egy resze es akkor nem tudja rendesen megallapitani mi bajod van.
2020. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vitagyn C vagy lactofeel segített nekem ilyen tüneteknél :)
2020. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Canesten kombinalt keszitmeny, recept nelkul kaphato, nogyogyaszok is ajanljak. Olyat vegyel, ami gombara es bakterialis fertozesre is van. Egyszerubb fertozesnel segithet, artani viszont nem art.
2020. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!