Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem ismertek olyan megoldást,...

Nem ismertek olyan megoldást, ami nagyon gyorsan kiűzi a náthát és nem alszom el tőle (allergiagyógyszer, neo citran)? Az sem baj, ha csak átmeneti.

Figyelt kérdés
Ma délután esküvőre kéne mennem, de borzalmasan megfáztam és éjjel nem aludtam semmit az orrfolyástól, orrdugulástól felváltva. Nem akarok a templomban a százas zsepivel csörögni. Nagyon köszönöm!
2016. ápr. 30. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az elején elkapom, nekem a Neo citran hatni szokott. Két-három óránként iszom, közben forró fürdő és fekvés. Általában kihoz gyorsan belőle.
2016. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szer, gyógyszer, semmi, ami pár óra alatt kihúzza belőled a náthát!

A fejedre is állhatsz, akkor is százas zsepivel fogsz menni esküvőre, sőt, azon se lepődj meg, ha bármilyen szert is beveszel, akkor is még napok múlva is az orrodat fogod fújni. Ugyanis egy fertőzés ilyen. Nem jön rendbe pár óra alatt.

A kórokozóknak ki kell jönnie, a szervezetnek ki kell tisztulnia. És ha ez megvan, akkor elmúlik a nátha is.

Vagy rosszabb esetben felülfertőződik a vírus baktériummal és akkor még tovább tart a felgyógyulás és akkor már sima házipatikával sem úszod meg, orvoshoz kell menj.

2016. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!