Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a menstruációm...

Az normális ha a menstruációm mindig 30-35 napra jon?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve menstruálok és soha nem jött pontosan 28 napra. Néha kimarad de ez azt mondják normális ilyen korban. Olvastam hogy aki nagyon sovány annak soha nem lesz normalis a menstruációja (45 kg vagyok)Eddig mindig 35-36 napra jött ez normális? 17/L

2020. jún. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban a menstruációs ciklus 25 és 32 nap között normális.(Gondolom ezt már hallottad.) A sovány nőknek azért hosszabbodik meg a menstruációs ciklusa,mert a női hormonok normál működéséhez szükség van testzsírra.Ennek hiányában a hormonműködés nem megfelelő. A 35-36 nap nem a világ vége,de ah valamikor teherbe akarsz esni,akkor lehet,hogy az is problémás lesz.
2020. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Fogamzásgátló tabletta segíteni fog, szépen beállítja, nekem is ez volt a bajom, mint neked. 17/L
2020. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem választanék tablettát. Nekem kényszer volt, hisz volt amikor 2-3 hónapig is véreztem folyamatosan. 5 évig szedtem, amikor pedig abbahagytam egy évre, sokkal rosszabb lett. A hormonkezelés hiánya miatt olyan helyeken is elkezdtem szőrt növeszteni ahol a férfiak szoktak, a vérzés pedig ismét ugyanolyan rendszertelen lett. Viszont az egy év alatt próbálkoztam gyógynövényekkel, és a cickafark tabletta még nekem is segített valamennyit, ezért valószínűnek tartom, akinek az enyémhez képest ennyivel kisebb eltérés van a normál menstruációtól, annak komoly segítség lehet. Érdemes kipróbálni ha az orvosod is jóvá hagyja :)
2020. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok, nekem is ilyen hosszú a ciklusom, örülök is neki.
2020. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!