Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt gyógyul a...

Mennyi idő alatt gyógyul a hüvelygomba?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy hete, hogy használtam canesten combi unot, azóta napi 3x használom még a kenőcsöt. A folyasommal egyébként nem volt gond, nem bő, vagy túrós stb semmi fura nincs vele, a külső részen jelentkeztek a kellemetlen tünetek. Azóta sokat enyhült de még mindig érzem ha nem kenem napi háromszor. Gombám sose volt még csak bakteriális fertőzés így nem tudom mennyi idő alatt kéne javulni és mikor kellene megis orvoshoz menni. A papíron két hetet írtak, de nekem az kicsit soknak tűnik (persze tudom h a tünetek elmúlásáról után is még legalább egy hétig kenni kell)

25l



2020. jún. 15. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
En Pyassu kupot kaptam dokitol, es attol elmult 3 nap alatt.
2020. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez egy hosszabb folyamat.Nekem is jelenleg gombák van és canestent-t irtak fel, én még 2.napja kenem és ha nem kenem nekem is viszket még, snekem 2 hétig kötelezően kell kenni az utólsó 1 hetet pedig ha biztosra akarok menni.Hosszas folyamat.Várd ki, hidd el meggyógyulsz hamar.Jobbulást🥰
2020. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!